بالابر 31 متری ایتالیایی

شرکت بالابرسازی ایتالیایی EasyLift موفق به ساخت یک بالابر جدید تلسکوپی شده است که تا ارتفاع 31 متر دسترسی خواهد داشت. این دستگاه در حین کار به طور ثابت توسط پایه های استقرار در محل کار نصب می گردد، پس به نوعی می توان گفت شاسی این بالابر از نوع عنکبوتی می باشد. دستگاه جدید RA31 دارای سه بوم تلسکوپی به صورت بازشونده / جمع شونده می باشد که توسط جک های هیدرولیکی کار می کنند. سبد به آخرین بوم متصل شده و با عرض 1/8 متر، ظرفیت حمل 230 کیلوگرم را دارد.

 

 

دکل بالابر مذکور قابلیت چرخش 170 درجه ای داشته و اولین محصول این شرکت است که دارای چنین قابلیتی میباشد. باتری این ماشین از نوع 48 ولت با ظرفیت 200Ah بوده و دارای یک موتور AC است که با تمام استانداردهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی مطابقت دارد. نیروی محرکه اصلی از موتور دیزلی آن نشأت می گیرد پس می توان گفت که این بالابر هیبریدی است. زمانی که موتور روشن است باتری را شارژ کرده و ظرفیت مضاعفی به توان کلی دستگاه اضافه می گردد.

بوم ها از جنس فولاد با ضریب مقاومت بالا و سبک ساخته شده اند که این اجازه را می دهد تا با کم کردن وزن کلی دستگاه بتوان ظرفیت حمل بیشتری تولید نمود. دسترسی نهایی دستگاه 14.2 متر در امتداد زاویه دار بوده و وزن کلی ان 4300 کیلوگرم است. پایه های عنکبوتی آن طوری طراحی شده است تا بتواند در همه نوع سطحی مستقر شده و در عرض ها و طول های مختلف به خوبی عمل نماید. ارتفاع جمع شده دستگاه 6.1 متر و عرض آن 890 میلیمتر و طول آن 1.9 متر می باشد. عرض کم دستگاه باعث می شود تا بتوان آنرا از مکان های باریک عبور داد. از مشخصات دیگر بالابر RA31 مجهز بودن به پمپ تخلیه اتوماتیک در مواقع اورژانسی و ریموت کنترل می باشد. این ریموت به خوبی دسته کنترل نصب شده در سبد کار می کند. برای تعمیر و نگهداری راحت تر دستگاه سیستم جدید دسترسی سریع به قطعات داخل آن تعبیه شده که کار تعمیرکار و اپراتور را بسیار راحت تر ساخته و در زمان صرفه جویی محسوسی می گردد.

Off Canvas Menu

سئو و بهینه سازی توسط دارکوب