معرفی بالابر آتش نشان روزنبر

 

بالابر هوايي روزنبر که توسط کمپاني Metz ساخته شده بعنوان يک سکوي کار هوايي ايمن، شيک، بلند و قابل اعتماد در سراسر دنيا مورد استفاده قرار مي گيرد. عمده مصرف اين سکو بابت اطفاء حريق و امور آتش نشاني مي باشد. سري B اين محصول به سرعت جايگاه خود را در بازار انگلستان بدست آورد چرا که مقرون بصرفه ترين گزينه به شمار مي رود، زيرا در عين قابليت تعمير و نگهداري راحت و ارزان، داراي کارايي و عملکرد مناسبي مي باشد. مي توان گفت بواسطه بالابر روزنبر، سنگين ترين عمليات آتش نشاني ظرف نهايتاً 24 ساعت بصورت تضمين شده با موفقيت انجام مي پذيرد.

 

 

پيشرفته حتي در کوچکترين قطعات

سکوي هوايي روزنبر بهترين گزينه براي عمليات هاي نجات مدرن مي باشد. کارکرد و کارايي بالاترين اولويت محسوب مي گردد. بسياري از توابع مفيد که سبب نجات بخشي دستگاه مي شوند به طوري منحصر به فرد هستند که به صورت هماهنگ ترکيب شده و وظايف را حتي بيشتر از فرم ارگونومي و کارآمد مي سازد. اين توابع مفيد ناشي از بکارگيري قطعات جزيي بسيار پيشرفته و در عين حال حياتي مي باشند.

طراحي قوي

بدنه بالابر هوايي داراي ساختار بادوام و مقاوم و ساخته شده از آلومينيوم مستحکم مي باشد. حتي وزن ماشين بگونه اي بهينه سازي شده تا با حداقل وزن بيشترين بازدهي را دارا باشد. بسته به نوع دستگاه، فضا براي استفاده تا 6 نفر وجود خواهد داشت.

سه نقطه ورودي

به منظور تسهيل امر نجات، سه نقطه ورودي در قفس نجات در نظر گرفته شده است. بنابراين تعداد نفر بيشتري را در مدت زمان کوتاه تر مي توان نجات داد. حتي نقطه ورودي اصلي طوري طراحي شده تا بتوان افراد معلولي که از ويلچر استفاده مي کنند را از آن نقطه سوار قفس کرد.

کابين گردان

بدون در نظر گرفتن اينکه آيا نردبان نجات روي بوم تلسکوپي بالابر قرار مي گيرد يا نه ، سکوي دستگاه قابليت گردش 47 درجه اي را داراست تا نقاط بيشتري را جهت نجات افراد تحت پوشش قرار دهد.

برانکار چرخشي

اين ماشين مجهز به 3 برانکار امداد و نجات برقي با ظرفيت 300 کيلوگرم مي باشد که در نوع خود بي نظير است.

 

 

پلتفرم تاشو

در حالي که داراي بار 200 کيلوگرمي زنده (نفرات) است ، پلتفرم دستگاه در اين وضع مي تواند جمع شده و به عبارت ديگر قابليت تاشوندگي در عين حمل بار دارد. يعني زماني که سکو جمع مي شود افراد روي آن دچار مشکل يا ناراحتي نخواهند شد. اين ويژگي به ميزان قابل توجهي منطقه قابل استفاده در قفس را افزايش مي دهد که باعث مي شود ورود به ساختمان، جا به جا شدن صندلي چرخدار و بارگيري وسايل نقليه سنگين بسيار آسان تر گردد.

تجهيزات اضافي

ماشين روزنبر را مي توان با تجهيزات فوق العاده ديگري مجهز نمود (آپشن هاي مفيد). از اين آپشن ها مي توان به اين موارد اشاره نمود : نجات وينچ ها، نردبان هاي غواصي، فن هاي هواي تازه، ذخيره سازي فن، شلنگ هاي نجات، سيستم هاي دوربين، سيستم هاي حفاظت سقوط و غيره.

بدنه

سري B بالابر روزنبر داراي يک بدنه زيبا بوده و با دارا بودن نردبان هوايي نجات تاشونده و مفصل هاي تلسکوپي پيشرفته در عين زيبايي، بسيار کارامد نيز مي باشد. همچنين تمام قطعات دستگاه بطور کاملا هماهنگ با هم کار مي کنند. تنها با بکارگيري بالاترين و بهترين درجه ترکيبي GRP و آلومينيوم اين اطمينان حاصل شده که سکوی هوایی روزنبر تا سال هاي سال مستحکم، کارامد و زيبا باقي بماند و هميشه يک دستگاه پيشرفته محسوب گردد. تمام سکوي مورد بحث روي يک کاميون بصورت تمام حرفه اي سوار شده و انجام يک عمليات امداد نجات ايمن و سريع را تضمين مي نمايد.

Off Canvas Menu

سئو و بهینه سازی توسط دارکوب