تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

درحال بارگذاری...

امروزه اکثر مردم دنیا خواستار ابزارآلات و ماشین آلاتی هستند که ضرر کمتری برای محیط زیست داشته و اصطلاحا سبز باشند. شهرهای تمام دنیا روز به روز نیاز بیشتری به ساختمان های سبز خواهند داشت که نیازمند نوسازی بناها و ایجاد فناوری های سبز خواهد بود. جهت ساخت خود این بناهای سبز نیز باید به فکر محیط زیست بود نه اینکه برای ساخت آنها با استفاده از ماشین آلات قدیمی ضرری به محیط اطراف وارد کرد.

در همین راستا یکی از این ماشین آلات، بالابر است. بالابر های جدیدی طراحی شده است که از دو نوع سوخت برای کار استفاده می کنند، سوخت فسیلی و برق. به این نوع بالابر ، بالابر هایبرید گفته می شود. بالابر های هایبرید با تولید بسیار کمتر آلاینده ها در حفظ محیط زیست تاثیر بسزایی دارند. غیر از این ویژگی، بالابر های هایبرید خصوصیات فنی دیگری نیز دارند. این بالابر ها به طور ویژه ای طراحی شده اند تا سرویس های دوره ای کمتری لازم داشته و حین انجام کار محیط آرام تر و ساکتی بوجود آید. بالابر هایبرید وابستگی اندکی به روغن هیدرولیک داشته و نشتی آن صفر است. زمان شارژ این بالابر ها بسیار کم بوده و با استفاده از این نوع بالابر انجام کار مفید بیشتری در طول یک روز تجربه خواهد شد.

بالابرهای هیدرولیک هایبرید کاربری های مختلفی داشته و می توان در پروژه های بسیاری از جمله بیمارستان ها، مدارس، بناهای تجاری و بسیاری موارد دیگر از این نوع بالابر استفاده نمود.

نوع بالابر ها دارای تنوع زیادی است ولی بالابر های هایبریدی که تاکنون تولید شده اند شامل بالابر مفصلی ، بالابر عنکبوتی ، بالابر تلسکوپی ، بالابر ریلی و بالابر دکلی هستند.