تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

درحال بارگذاری...

کیفیت خانه خود را با بالابر خانگی ارتقاء دهید

هر خانه ای در نوع خود منحصر به فرد و یونیک بوده و خانه برای شما و افرادی که دوستشان دارید مکان بخصوصی به حساب می آید. قاعدتا تک تک اجزای منزل شما  با سلیقه و دقت نظر طراحی شده است از جمله رنگ هر قسمت ، مبلمان و حتی لوازم جزئی خانه ، مطابق میل و سلیقه خانواده شما است. ما نیز در مجموعه آسیابرج به همان میزان دقت و حساسیت و توجه را نسبت به تولید انواع بالابر در دستور کار خود قرار داده ایم.

تولیدات شرکت آسیابرج شامل انواع بالابر های الکتروهیدرولیکی ثابت و متحرک ( صنعتی و  خانگی ) می باشد.بالابر خانگی آسیابرج به طور ویژه برای هر خانه ای طراحی و ساخته می شود. یک بالابر خانگی در درجه اول طوری ساخته می شود که بتوان آن را به دید یکی از وسایل اصلی خانه همانند مبلمان نگاه کرد ، و نوع طراحی بالابر خانگی را می توان مطابق سلیقه افراد انجام داد طوری که بتواند جلوه ای از یک کار هنری خاص ارائه دهد.

 

کیفیت زندگی

یک بالابر خانگی کیفیت زندگی شما را نیز ارتقاء خواهد داد.حمل وسایل سنگین خانه و مبلمان و کیف های بزرگ و بالا و پایین بردن آنها از پله ها را فراموش کنید. حتی می توانیدبرای تجدید قوا بعد از یک ورزش سنگین خود را به بالای پله ها برسانید. بالابر خانگی استقبال از افرادی که برای شما اهمیت دارند را راحت تر می سازد و باعث می گردد والدین، دوستان و اقوام ، در هر زمانی که میهمان خانه شما هستند راحتی و لذت بودن با هم بودن را بیشتر احساس کنند.

 

 

وجود یک بالابر خانگی در منزل باعث راحتی بیشتر بوده و سطح کیفی زندگی روزانه را بالاتر می برد،و این به آن معناست که هر وقت تصمیم به فروش خانه یا آپارتمان خودداشته باشید،خریداران بالقوه بیشتری وجود خواهند داشت.

 

طراحی های خاص و هنری کابین بالابر خانگی

 

 

منبع : http://www.aritcohomelifts.com