تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

درحال بارگذاری...

روز دوم نمايشگاه آرا خلوت تر از معمول گزارش شده است، اما با اين حال کمپاني هاي شرکت کننده رضايت خوبي از فروش محصولات خود دارند. برپاکننده اين شوي تبليغاتي کمپاني آرا مي باشد که در زمينه انواع بالابر نفربر، تجهيزات انبارداري و جرثقيل فعاليت دارد. در اين نمايشگاه که در کاليفرنيا از تاريخ 17 فوريه 2019 آغاز گرديده است، شرکت هاي زيادي شرکت داشته اند که اکثراً توليدکننده انواع بالابر صنعتي، تجهيزات انبارداري ( شامل ليفتراک و جک پالت و استاکر و ... ) و دستگاه هاي صنعتي مي باشند. از برند هاي شرکت کننده مي توان به کمپاني بزرگ JLG ، Manitou ، Gehl ، Mec ، Dieci ، Bluelift و ... اشاره نمود.

از محصولات به نمايش درآمده در اين نمايشگاه مي توان به بالابر سيزري (آکاردئوني) ، آسانسور هيدروليکي هوايي نفربر ، انواع بالابر دکلي دستي و برقي و خودروهاي بالابردار اشاره نمود.

لازم به ذکر است تعدادي شرکت نوپا و متفرقه در صنعت آسانسور نيز در اين نمايشگاه شرکت داشته اند که محصولات آنها بسيار با کيفيت بوده و آينده درخشاني براي آنها در اين صنعت ديده مي شود که با شرکت در چنين نمايشگاه هايي به بهبود شرايط خود در بازار کمک مي کنند.