تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

 

 

 

تعریف بالابر معلولین از زبان مصرف کننده

آیا به دنبال بالابر مخصوص ویلچر مقرون به صرفه جهت فضای داخلی یا فضای باز هستید؟ من هم همینطور و آنچه که دنبالش بودم را پیدا کردم. اجازه دهید این موضوع را با شما به اشتراک بگذارم ...

نیاز

در ژانویه 2018، مادر شوهرم، جین، به نقطه‌ای رسید که کنترل راه‌های ورودی و خروجی از خانه‌اش برای رفت و آمد خیلی سخت شده بود. حتی با کمک یک مراقب، این موضوع برای او یک مشکل واقعی برای قرار ملاقات با پزشک، ملاقات با دوستان و رفتن به کلیسا بوجود آورده بود. بنابراین شروع به جستجوی راه حل مناسبی کردم...

گزینه های جایگزین

 

در مورد رَمپ‌های ویلچر رو ، صندلی‌های پله‌ای و بالابرهای ویلچر (جک معلول) تحقیق کردم.

سطح شیب دار : برای یک سطح شیب دار، توصیه این است که برای هر اینچ از بالابر یک رمپ داشته باشید. ارتفاع پله ها به طور متوسط هشت اینچ است، بنابراین جین به رمپ 40 فوتی نیاز دارد. فضای کافی برای این رمپ زیاد وجود نداشت. به علاوه یک سطح شیب دار زشت خواهد بود، به علاوه آنها در باران و برف لغزنده هستند. و یک رمپ خوب ارزان نیست!

صندلی‌های پله‌ای : از کسی خواسته بودیم که تخمینی از یک پله به ما بدهد. با 5000 دلار خیلی گران بود. بعلاوه جینن باید توسط ویلچر یا واکر دیگری در بالا و پایین پله‌ها برود.

بالابر ویلچر : بالابر ویلچر یا بالابر معلولین راه حل خوبی به نظر می رسید. آنها به خوبی در گاراژ او جا می شوند. اما نمونه‌های جدید بسیار گران بودند و نمونه‌های دست دوم ارزان‌تری که می‌توانستم پیدا کنم، اغلب چندین ساعت با ماشین فاصله داشتند و اغلب در شرایط مشکوک قرار داشتند. آخرین کاری که می خواستم انجام دهم این بود که چیزی بخرم که کار نمی کند، بدون پوشش گارانتی.

راه حل

پس از صرف ساعت ها تلاش برای یافتن راه حلی مقرون به صرفه برای مادرشوهرم، به طور اتفاقی با این بالابر مخصوص ویلچر داخلی/خارجی مقرون به صرفه روبرو شدم. من در مورد آن تحقیق کردم، با سازنده صحبت کردم، نظرات آن را آنلاین خواندم و در نهایت آن را کاملا نو با گارانتی خریدم. این دستگاه در معبر ورودی خانه جین تحویل داده شد و من و پسر نوجوانم آن را در عرض دو ساعت نصب کردیم.

بالابر برای او عالی کار می کند. او بسیار خوشحال است به همین جهت یادداشتی شخصی برای تشکر از سازنده نوشت که چگونه زندگی او را تغییر داده است! پرستار او نیز بسیار راضی است. این وسیله کار آنها را خیلی راحت تر و ایمن تر کرده است. یافتن این بالابر آسان نبود. بنابراین بعد از اینکه آن را خریدم و نصب کردم و فهمیدم محصول خوبی است، با سازنده صحبت کردم و به آنها گفتم که به من نیاز دارند تا به دیگران کمک کنم تا محصولشان را پیدا کنند و آنها موافقت کردند. این بالابرهای مخصوص ویلچر با دقت و افتخار درست در جایی که زندگی میکنیم ساخته شده اند.

مشخصات جک معلول

این بالابر مخصوص ویلچر یک آسانسور پلت فرم عمودی ایمن، ساده و قابل اعتماد مانند یک بالابر خانگی کوچک است. این بالابر عمودی که غالباً جک معلول نامیده می‌شود، یک راه ‌حل مقرون ‌به ‌صرفه برای دسترسی به خانه است تا به کاربران واکر، اسکوتر و ویلچر جایگزینی برای ورودی، عرشه یا پله‌های داخلی بدهد. بدون نیاز به رمپ های طولانی. همچنین برای آوردن مواد غذایی عالی است! بالابر ویلچر می تواند کاملاً مونتاژ شده به محل مورد استفاده وارد شود. آن را باز کنید، قرار دهید، آن را وصل کنید و آماده حرکت هستید!

اگر بالابر ویلچر شما بصورت قطعات جدا شده وارد می شود، در اینجا نحوه چیدمان آن آمده است. این بالابر مخصوص ویلچر مستقل است و دارای سکویی به اندازه 60 اینچ از راست به چپ است. ما همچنین بالابرهایی تا ارتفاع 20 فوت و حتی بالاتر می سازیم.

مزایا

- این امکان را برای کسی فراهم می کند که در محیط خانه راحت خود بماند.

- موجب بهبود و ارتقای زندگی اجتماعی می شود.

- ورود و خروج از خانه بسیار راحت تر و ایمن تر است.

- هزینه کمتر نسبت به جایگزین دارد.

- پیکربندی انعطاف پذیر و قابلیت حمل، موجب ارزش فروش مجدد بالا خواهد شد.

 

 

امکانات

از 3 اینچ تا 20 فوت بالا - بسته به مدل و گزینه هایی که انتخاب می کنید.

ظرفیت بالابر سکوی 500 پوند یا بیشتر (این را می توان سفارشی کرد).

داخلی یا خارجی (جهت فضای بسته یا فضای باز)

نصب آسان

از برق خانگی استاندارد با دوشاخه سه شاخه استاندارد استفاده می کند. قدرت باتری اختیاری است.

دروازه ها قابل جابجایی هستند و به راحتی می توان آنها را از هر طرف لولا کرد.

کنترل‌های بالابر دستی توسط یک بند متصل می‌شوند، بنابراین سوار یا غیرسوار می‌توانند آن را راه‌اندازی کنند.

ارتفاع توقف ایمنی خودکار قابل تنظیم، استفاده از آن را آسان می کند.

مکانیزم ایمن در صورت خرابی بالابر یا کابل.

قابل جداسازی و نصب در اتاق های داخلی.

قیمت بالابر

این بالابر ویلچر، کاملا نو تحت گارانتی و تحویل در منزل شما، 2795 دلار به اضافه هزینه حمل و نقل است. قیمت کل بسته به گزینه ها و ویژگی هایی که انتخاب می کنید متفاوت است. هر چه بالابر بلندتر باشد یا سفارشی سازی بیشتر باشد، هزینه آن بیشتر است. به منظور دریافت قیمت دقیق، از جمله حمل و نقل، برای بررسی شما، با ما تماس بگیرید.

نصب بالابر

بالابر ویلچر در پلاستیک پیچیده شده و به یک پالت چوبی پیچ شده تحویل داده می شود. بسته به مبلغی که می خواهید برای حمل و نقل بپردازید، می توانید آن را به صورت جدا شده یا از پیش مونتاژ شده ارسال کنید. هر آدم فنی می تواند این دستگاه را براحتی نصب کند.

ابتدا محل نصب دستگاه را آماده سازید. ابعاد کف بالابر 52 اینچ در 43 اینچ است. مطمئن شوید که فضای مسطح کافی در ورودی و خروجی برای باز شدن درب های 36 اینچی و استفاده ایمن از ویلچر یا واکر در نظر گرفته شده است. اگر بالابر شما به صورت جدا شده ارسال شود چیزی شبیه به این خواهد داشت :

 

 

 

۱- پوشش پلاستیکی را بردارید و بالابر را از پالت حمل و نقل باز کنید.

۲- چرخ های موقت (اختیاری) را وصل کنید تا بتوانید بالابر را در موقعیت خود بچرخانید.

۳- بالابر را مانند یک بار قابل حمل به عقب کج کنید و آن را روی یک سطح صاف و محکم مانند آسفالت، یک پد بتنی یا سنگ فرش بچرخانید.

۴- چرخ های موقت را بردارید.

۵- بست های کابلی که سیم های برق و کنترل بالابر را محکم می کنند، جدا کنید.

۶- سیم برق را به یک پریز استاندارد وصل کنید. اگر بیرون هستید، مطمئن شوید که پریز ضد آب و دارای رتبه GFI است.

۷- به صورت اختیاری، می توانید با استفاده از پیچ و مهره و سایر سخت افزارها، بالابر را به پایین ببندید. این کار از حرکت بالابر در طول زمان جلوگیری می کند. ما به شما توصیه می کنیم تا زمانی که مطمئن شوید نیازی به تنظیم موقعیت آن نیست، منتظر بمانید تا آن را ببندید.

۸- دستگاه را امتحان کنید.

۹- توقف خودکار را طوری تنظیم کنید که سکو در ارتفاع مناسب برای فرود خاص شما حرکت نکند.

برای من و پسر نوجوانم، نصب حدود دو ساعت طول کشید که بیشتر آن صرف آماده سازی خود محل نصب شد. هیچ ابزار خاصی مورد نیاز نبود. تجربه شما ممکن است بسته به شرایط شما متفاوت باشد.

پیکربندی استاندارد

پیکربندی استاندارد بالابر دروازه‌ها و کنترل‌ها در عکس زیر با پلت فرم در موقعیت پایین‌تر دیده می‌شود. این پیکربندی است که جین دریافت کرده است و برای او کاملاً کار می کند :

 

 

 

• در موقعیت پایین‌تر، وقتی وارد سکو می‌شوید، لولاهای دروازه، کنترل‌ها و ستون اصلی بالابر همه در سمت چپ شما قرار دارند.

• در حالت بالای دستگاه، هنگام خروج از سکو، لولاهای دروازه خروج در سمت راست شما قرار دارند.

• شما یک "پل" یکسان در هر دو انتهای سکو دارید، بنابراین اگر فقط سطح شیب دار را در آنجا قرار دهید، هر دو انتهای سکو می توانند به عنوان ورودی پایین یا خروجی پایین تر عمل کنند.

کنترل ها و ستون اصلی جک معلول باید همیشه در یک سمت باشند. توصیه می کنیم ستون اصلی را در همان سمت بالابر مانند دیوار مجاور قرار دهید. زمانی که سازنده سفارش شما را دریافت کند، بالابر شما را خواهد ساخت. اگر پیکربندی استاندارد بالابر که در بالا توضیح داده شد نمی‌خواهید، قبل از نهایی کردن سفارش خود به فروشنده خود اطلاع دهید.