تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

درحال بارگذاری...

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند

 

براي شروع کردن يک کار جديد نياز به بررسي کارهايي است که تا به الان انجام شده است. يکي از تقسيم بندي آسانسورها را مي توان به موارد زير تقسيم نمود : بالابرهاي دائمي و بالابرهاي قابل حمل. بالابرهاي دائمي شامل سکوهاي سيزري بالارونده، سکوهاي بالارونده دائمي، سکوهاي بارگيري و تخليه هستند. عکس 1.1 يک نمونه از اين نوع بالابر است.

بالابرهاي قابل حمل شامل اين موارد مي شوند : سکوهاي بالابري دوگانه، سکوهاي بالابر خودرو، سکوهاي بالابري با قابليت کار با برق AC و برق DC بصورت همزمان، سکوهاي بالارونده خميده، بالابرهاي بازودار، سکوهاي خود بالارونده و بالابرهاي سبک آلومينيومي. که از ارتفاع 1 تا 30 متر متغير هستند. عکس 1.2 نمونه اين نوع بالابر است.

به همين ترتيب بالابرهايي که قابليت حرکت دارند به سه نوع الکتروهيدروليک، الکترومکانيک و پنوماتيک تقسيم مي شوند. اجزاي بالابرنده شامل زنجير، پيچ، سطوح تلسکوپي و ... است، در حاليکه بالابرهاي بلندکننده از سکو، شاسي و کابين تشکيل شده اند. آسانسورهاي ثابت در يک مکان مشخص تعريف مي شوند و اغلب بدون پايه خاص در يک سطح صاف در طبقه و با استفاده از پيچ و مهره و يا پين هاي خاص نصب مي شوند. و اگر بالابر تلسکوپي باشد نياز به پايه هاي مخصوص جهت نصب است.

مفهوم يک بالابر آکاردئوني با پاور هيدروليک از قانون پاسکال نشأت مي گيرد که در تجهيزاتي همانند جک خودرو يا بازوهاي هيدروليکي نيز برقرار است. طبق اين قانون، تغيير فشار در هر نقطه از سيالِ تراکم ناپذير به همه نقاط و سطح مايع منتقل مي شود. بالابر آکاردئوني يک کابين حمل و نقل عمودي است که از پايين به بالا به پايين بالا و پايين مي رود، تا حدودي مانند يک آسانسور هيدروليکي متداول مي باشد، به جز اينکه به جاي يک سيلندر هيدروليکي با مکانيسم قابل کشش، مجهز به يک شبکه تاشوي ضربدري از جنس بازوهاي آهني و شبيه به يک پانتوگراف است.

مردم از تعداد زيادي از آسانسورهاي مختلف براي اهداف متفاوت استفاده مي کنند، برخي از آنها در شرايط خاصي استفاده مي شوند، در حالي که برخي ديگر براي يک محيط کاملا متفاوت طراحي شده اند. به عنوان مثال، بالابر آکاردئونيِ الکترو هيدروليک يک دستگاه کوچک است که اجازه مي دهد صدها کيلوگرم حمل و نقل را در ارتفاع ده متر انجام دهيد. همچنين، بالابرهايي از اين نوع را مي توان در شرايط ديگر مانند بارگيري و تخليه روزانه در انبارها نيز بکار برد. بالابر آکاردئوني يا بالابر قيچي به طور کامل با نيازهاي تسهيلات انباري خاص مطابقت دارد، عمدتا به دليل اين واقعيت است که در بالاي پلتفرم بالابر، هيچ مکانيزمي وجود ندارد و اين بالابر بواسطه دسترسي از هر چهار طرف تکميل شده است، که اين فرصت را براي استفاده از آن براي قرار دادن اشياء در قفسه هاي بالا در انبار فراهم مي کند. يکي از ويژگي هاي متمايز آسانسور قيچي الکتروهيدروليکي در مقايسه با ساير آنالوگ ها قيمت پايين به دليل استفاده از يک طراحي نسبتا ساده است. يک پلتفرم بالابر مخصوص توسط يک ساختار فلزي ساده با اهرم هايي که مانند يک قيچي متصل به ديگران در يک زنجيره طولاني هدايت مي شود و از مکانيزم الکترو هيدروليکي به عنوان يک نيروي بالابر براي راندن يک جفت قيچي در حرکت استفاده مي شود. علاوه بر اين، بالابر قيچي مناسب براي استفاده در موقعيت هايي است که حرکت انواع ديگر بالابر محدود است. اين قابليت باعث مي شود اين نوع آسانسور به خصوص همه کاره و راحت باشد. همچنين کابين برخي از اين نوع دستگاه ها به گونه اي است که علاوه بر حرکت عمودي قابليت باز شدن از کنار را دارد و فضاي کار بيشتري در اختيار کاربر قرار مي دهد. اين ويژگي بسيار مناسب در موقعيت هاي محل کار است که در آن امکان ايجاد پايه بلند زير قسمتي که بايد عمليات صورت پذيرد، به طور دقيق وجود ندارد.

دو گزينه براي نصب بالابر سيزري روي کف يا سطح زمين وجود دارد. استاندارد اين است که پاور را براي آسانسور در فاصله يک متر قرار دهيد. در صورت لزوم، محل کنترل پنل در فاصله ديگر نياز به طولاني شدن درايو هيدروليکي خواهد بود.

قابليت هاي اصلي فني

1- دستگاه اتوماتيک براي مسدود کردن مکانيزم براي کار ايمن در هر شرايطي

2- سوپاپ هايي که وقتي قطعات هيدروليکي آسيب ديده اند تعويض مي شوند

3- شير براي کنترل کاهش سرعت پايين آمدن

4- دستگاه الکترو هيدروليکي براي جلوگيري از کاهش در صورت تخريب پايه آسانسور

5- لولا و مفصل هاي خود گريس

اجزاء بالابر آکاردئوني به شرح زير است :

- سيلندر هيدروليکي

- پايه

- کفي سکو

- شلنگ هيدروليک

- صفحات پايه

- صفحات بالا

تماس با واحد فروش

021-53806

مارا دنبال کنید

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24