تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

بالابر هيدروليکي مخصوص خودرو

آيا زمانيکه روي ماشين خود درازکش مشغول کار هستيد دچار کمردرد شده ايد؟ پس همين شايد شما را مجاب کند تا براي رسيدگي به خودروي خود، به سرمايه گذاري جهت خريد يک بالابر خودرو در گاراژ منزلتان فکر کنيد. چنين وسيله اي باعث راحتي کار شده و سازگاري کامل با محيط زيست دارد. اکثر اين دستگاه ها قادر هستند وزني حدود 4 تن را بالا و پايين کنند، البته اين عدد يک ميانگين است چرا که بالابرهاي خودرويي با ظرفيت هاي کمتر و بيشتر نيز وجود دارند. اين دستگاه ها از سيستم هيدروليک بهره مي برند، چرا که ايمني بالايي لازم دارند و مي بايست وزن هاي بالايي را تحمل نمايند.

 

 

چرا بايد براي گاراژ خانه خود يک بالابر ماشين بخيريم؟

• ايمني پيشرفته ؛ اگر به دنباي چيزي هستيد که توسط آن وسيله نقليه خود را بالا ببريد، ايمني يک فاکتور بسيار مهم خواهد بود، به همين دليل نبايد از وسيله هاي بي کيفيت يا معمولي براي اين کار استفاده کنيد چون باعث بوجود آمدن حادثه خواهد شد. بالابرهاي خودرويی مدرن مجهز به بدنه هاي مقاوم استيل و لنگرهاي مستحکم و ثابت هستند که کاملاً به سطح زمين چسبيده و مادامي که شما زير ماشين در حال کار کردن هستيد، مانع از ريزش بدنه دستگاه و ماشين مي شوند.

• نگه داشتن اتومبيل ها و تجهيزات بزرگتر ؛ بالابرهاي خودرو تنها براي ماشين هاي کوچک خانوادگي کارايي ندارند، برخي از آنها داراي عرض بيشتر بوده و توانايي حمل بالايي دارند و مي توانند خودروهايي همانند ون ها، وانت ها، ماشين هاي suv و کاميونت ها را دارا هستند. همچنين از آنها براي تعميرات وسيله هايي مثل اسنومبيل و خودروهاي متفاوت مي توان استفاده کرد.

• کار کردن از خانه ؛ اگر شما از صرف هزينه هاي گزاف جهت رسيدگي به امور ماشين شخصي خود خسته شده ايد مي توانيد از بالابر مخصوص خودرو در منزل خود استفاده کنيد و در کمال راحتي و آسودگي به امور خودرويتان بپردازيد.

انواع بالابر خودرو جهت گاراژ منزل

- نوع سيزري

 

 

بالابر سيزري قابليت جابجايي داشته و نصب و استفاده از آنها بسيار راحت است. برخي از مدل ها آماده بکار هستند و نياز به راه اندازي ندارند. اين دستگاه ها براي انجام کارهاي موقتي ايده آل هستند. کارهايي مثل تعمير چرخ ماشين يا پنچرگيري. در هر حال اين نوع بالابر در مقايسه با مدل هاي دوپايه و چهارپايه اندکي ضعيف تر هستند.

- نوع دوپايه

 

 

بالابر دوپايه همانطور که از نامش پيداست داراي 2 ستون نگهدارنده است که خودرو را نگه مي دارد و جاي کمتري نسبت به نوع 4 پايه اشغال مي کند. آنها قدرت بيشتري نسبت به نوع سيزري داشته و ماشين را تا ارتفاع بيشتري بالا مي برند. نوع کوچک آنها براي نصب در گاراژ خانه يا مغازه هاي کوچک بسيار مناسب هستند.

- نوع چهارپايه

 

 

بالابر 4 پايه قويترين و بزرگترين نوع بالابر خودرو محسوب مي گردد. اين دستگاه قادر به بالا بردن وزن حداقل 1 تن را دارا بوده و قابليت جابجايي ندارد و به علت وزن زياد جهت ثبات بايد به زمين متصل شوند. آنها را معمولاً مي توان بوسيله پيچ و مهره به زمين متصل نمود. با اينکه بايد در يک مکان ثابت باشند ولي در مقابل مي توانند يک وسيله نقليه را به سرعت بالا برده و به مدت زمان طولاني در ارتفاع نگه دارند.

ظرفيت بار

اغلب بالابرهاي خودرويي ظرفيت حمل 1 تا 5 تن را دارند. ولي مي بايست با توجه به فضاي موجود در حياط يا گاراژ منزل خود و با توجه به نوع وسيله نقليه انتخاب نماييد. اگر محيط منزلتان فضاي کمي داشته باشد بايد انواع مدل هاي کوچکتر مثل جک سيزري تهيه کنيد و اگر داراي فضاي کافي باشد مي توانيد بالابر خودرويي 4پايه را انتخاب کنيد. البته نوع ماشين نيز ملاک است؛ در صورت داشتن يک خودروي کوچک مخصوص خانواده مي توان از نوع کوچک استفاده کرد ولي اگر خودروي شما شاسي بلند يا suv باشد بهتر است از نوع 4پايه استفاده نماييد.

ايمني

اصولاً هر بالابري نکات ايمني مخصوص به خود را داراست. در انواع خودرويي براي جلوگيري از بروز حادثه و صدمه ديدن خودرو، يک سيستم قفل شو اتوماتيک طراحي شده است طوري که وقتي خودرو روي بالابر قرار ميگيرد، در هر نقطه اي که ثابت شود، دستگاه خودرو را بصورت هوشمند به بدنه خود قفل مي کند تا از افتادن آن جلوگيري کند.

دستورالعمل

يک بالابر ماشيني با هر مشخصاتي داراي دستورالعمل ساده در نصب و در استفاده است طوري که هر کاربري بتواند براحتي آنرا نصب و مورد استفاده قرار دهد. در دستورالعمل هر دستگاهي نحوه نصب آن و همچنين مشخصات جزئيات آن از قبيل وزن قابل تحمل و چگونگي و سرعت بالا بردن خودرو تبيين گرديده است. اما در نهايت استفاده از يک بالابر هيدروليکي بسيار ساده تر از نوع برقي آن مي باشد. در کل مي بايست حتماً نکات در نظر گرفته شده توسط سازنده را مورد بررسي و مطالعه قرار دهيد و حتماً وزن اشاره شده در دستورالعمل را رعايت کنيد. همچنين بايد دستگاه را روي يک زمين هموار و ثابت مستقر نماييد در غير اين صورت هنگام استفاده و بالا بردن خودرو امکان سقوط و خطرات ناشي از آن وجود دارد. اين نکته را فراموش نکنيد که ارتفاع سقف گاراژ شما بايد حداقل 5 متر باشد.

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24