تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

مقدمه

وقتي تعداد پله هاي درون خانه زياد باشد، روش ايده آلي وجود دارد تا شما بدون اينکه از خانه خارج شويد بتوانيد پله ها را از سر راه برداريد. اين روش شامل بکارگيري از يک بالابر خانگي با تکنولوژي نوين خواهد بود تا از بودن در محيط خانه و در کنار عزيزانتان خشنود باشيد. آسانسور خانگي نه تنها آسيبي به نماي داخلي خانه نميزند بلکه باعث مدرن جلوه دادن آن نيز مي شود بدون اينکه مانعي براي راه پله باشد.

 

 

بالابر شما ، زندگي شما ، سبک شما

اين يک امر طبيعي است که فضاي داخل خانه براي صاحبخانه بسيار گرانبها و با ارزش باشد، به همين علت است که يک بالابر خانگي مدرن کوچک فضاي بسيار کمي را حتي نسبت به صندلي پله اشغال مي کند. شما کاملا آزاد هستيد تا آسانسور خانگي خود را در هر نقطه اي از منزل قرار دهيد. هر خانه اي در نوع خود منحصر به فرد است بنابراين براي تهيه بالابر خانگي بايد سليقه شخصي خود را بکار ببريد. رنج بزرگي از رنگ ها و تزئينات در اين مقوله وجود دارد پس با انتخاب صحيح خود مي توانيد غير از کارايي از زيبايي يک بالابر در خانه خود لذت ببريد. اين وسيله جزيي از سبک و دکور داخلي منزل شما خواهد بود که يک صندلي پله رو هرگز اين گزينه را ارائه نخواهد داد. اکثر آسانسورهاي خانگي از سيستم الکتروهيدروليک بهره مي برند که در عين ايمني فوق العاده از ظرفيت و راحتي زيادي بهره مي برد.

 

 

کمترين دغدغه فکري

بالابرهاي خانگي نوين تکنولوژي را ارائه مي دهند که شما و اعضاي خانواديتان کمترين دغدغه ذهني را نداشته و امنيت کامل را احساس کنيد. تمام موارد ايمني مطابق با استانداردهاي روز دنيا در اين وسايل تأمين شده است. لبه هاي فشاري حساس به محض اينکه هر چيزي را در بالا يا پايين آسانسور احساس کنند بلافاصله و خيلي روان باعث توقف خواهند شد. در عين اينکه برق پشتيبان در صورت قطعي نيرو محرکه، دستگاه را به آرامي به کف منتقل خواهد کرد. ايمني در برابر آتش در خانه شما از اهميت ويژه اي برخوردار است. بالابرهاي خانگي مدرن در تک تک طبقات از تجهيزات ضد حريق استفاده مي کنند، حال اينکه بالابر در طبقه بالا يا در طبقه پايين توقف کرده باشد. تمام اين تکنولوژي توسط مؤسسات متخصص حريق و ضد حريق که در اين زمينه تحقيقات ويژه انجام مي دهند، تأييد شده اند. معمولاً شرکت هاي توليدکننده آسانسورهاي خانگي امکانات و خدمات ارزنده اي در اختيار مشتريان خود قرار مي دهند، از قبيل : کمترين زمان و درگيري ساختاري در محيط خانه جهت نصب و راه اندازي ، نصب سريع و آسان، 2 تا 3 سال ضمانت کامل، تجهيزات ضد حريق مابين طبقات، مجوزها و تاييديه هاي لازم. در ادامه نکاتي بيان مي گردد که معمولاً در ذهن خريدار سؤال خواهد بود.

يک بالابر خانگي کف رو چيست؟

آسانسوري است که مطابق با شرايط خانه شما، از کف يا سقف به طبقه بالاتر يا طبقه پايين تر جابجا مي شود. اين نوع بالابر خانگي نيازي به شفت کامل ندارد به اين معني که مي توانيد در صورت عدم نياز آن را به طبقه بفرستيد. که باعث مي شود بر خلاف آسانسورهايي که کاملا محصور هستند، فضاي بسيار کمتري را اشغال نمايد.

يک بالابر خانگي چقدر هزينه دارد؟

قيمت اين وسيله به چندين فاکتور وابسته است. که شامل ظرفيت و ارتفاع و تجهيزات ايمني مطابق با منزل شما و ساير امکانات زينتي خواهد بود. در کل نگرش شما براي تهيه چنين وسيله اي بايد طوري باشد که بدانيد در جهت ارتقاي کيفيت زندگي خود اين کار را انجام مي دهيد و بالابر خانگي جزئي از متعلقات شخصي شما خواهد بود که روي آن سرمايه گذاري مي کنيد.

 

 

در صورت قطع برق چه اتفاقي خواهد افتاد؟

در صورت قطع برق يک باتري پشتيبان وجود دارد که دستگاه را در هر طبقه يا در هر حالتي که باشد به کف منتقل خواهد ساخت و تمامي درب هاي ورودي بالابر قفل خواهند شد. حتي در صورت عمل نکردن يا قطعي باتري يک سيستم اضطراري طراحي شده تا در صورتيکه فردي درون بالابر حضور داشت بتواند براحتي از آن در شرايط ايمن خارج گردد.

چه اتفاقي مي افتد اگر کودک يا حيوان خانگي هنگام پايين آمدن زير آسانسور باشد؟

بالابرهاي خانگي مدرن داراي يک پنل با دکمه هاي حساس هستند که اصطلاحاً به آنها underpan گفته مي شود. اين يک سيستم هوشمند بوده و در صورت فعال بودن و با تشخيص هر چيزي در زير بالابر سريعاً آنرا متوقف مي سازد. بعنوان مثال اگر يک کودک يا حيوان خانگي در زماني که بالابر به طبقات بالا هدايت شده است، زير آن قرار بگيرند سيستم بطور اتوماتيک دستگاه را حين پايين آمدن متوقف مي سازد. فاصله نامتعارف ايمني جهت تشخيص اينکه چيزي زير دستگاه قرار دارد يا خير 20 ميليمتر است. يعني اگر فاصله زير کابين تا کف به اندازه 20 ميليمتر يا بيشتر تغيير يابد، سيستم آنرا به معني وجود چيزي در زير آسانسور تشخيص داده و فعال مي گردد.

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24