تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

استاندارد اجزاء و قطعات بالابر

در ساخت يک بالابر هيدروليکي از قطعات و ترکيبات مختلفي استفاده مي گردد که کيفيت اين اجزاء در کيفيت ساخت کلي دستگاه تأثير مستقيم دارد. بالابر هيدروليکي بطور کلي به دو نوع ثابت و متحرک تقسيم مي شود ولي جدا از بدنه و شاسي اصلي، ساير قطعات بکار رفته در هر دو دستگاه بسيار مشابه يکديگر هستند.

بالابر هيدروليکي ثابت به دستگاهي گفته مي شود که در قسمتي از ساختمان بطور ثابت نصب شده و با مکانيزم هيدروليکي و توسط نيروي هيدروليک افراد يا اجسام را در ارتفاع جابجا مي کند که اين جابجايي معمولاً در طبقات رخ مي دهد. اين نوع دستگاه عموماً داراي قدرت فراواني بوده و ظرفيت حمل بالايي دارد و بسته به نوع استفاده، ابعاد و اندازه هاي کوچک يا بزرگ دارد. مي توان گفت در ساختمان هاي مسکوني و مراکز خريد جهت جابجايي افراد کاربرد داشته و در صنعت براي بار و ماشين آلات و اجسام بکار مي رود. البته حالت هاي خاص ديگري نيز وجود دارد. مثلاً اين وسيله در يک گاراژ تعميرات ماشين براي بالا بردن خودروها و وسايل نقليه استفاده مي شود و در انبار پارچه براي جابجايي پارچه ها در طبقات و در يک آپارتمان مسکوني بعنوان آسانسور کاربرد دارد.

يک بالابر هيدروليکي ثابت از اجزايي چون سازه، بدنه، کابين، متعلقات کابين، کليد هاي فرمان، قرقره، سرجک، جک هيدروليکي، سيم بکسل، زنجير، شلنگ و رابط، مخزن روغن، تابلوي فرمان، موتور الکتريکي، شير برقي، اتصالات، پمپ و پيچ و مهره ساخته مي شود که هر کدام از لحاظ ساخت نيازمند کسب تأييديه هاي لازم مي باشند.

بالابر هيدروليکي متحرک نيز به وسيله اي گفته مي شود که مانند يک وسيله نقليه مجهز به چرخ هاي متحرک بوده و قابليت حرکت در سطح زمين را داراست و با استفاده از نيروي هيدروليک براي جابجايي افراد در جاهاي مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد. با توجه به متحرک بودن اين وسيله مي بايست قبل از استفاده آن را در مکان مورد نظر بطور کامل مستقر نمود. بالابر متحرک داراي انواع مختلفي است که هر يک در شرايط خاصي کاربرد دارد ولي به لحاظ ساختار همگي از اجزاء و قطعات مشابهي ساخته شده اند. از متشکلات اين دستگاه مي توان به شاسي، بدنه، چرخ، باتري، تابلوي فرمان، کليدهاي فرمان، سيستم هيدروليک شامل مخزن روغن، شير برقي، پمپ، رابط و شلنگ، موتور الکتريکي يا موتور ديزل، زنجير و پيچ و مهره اشاره نمود.

تمام قطعات ذکر شده در همه بالابرهاي هيدروليکي عمدتاً از استاندارد خاصي برخوردار بوده و توسط مراکز مربوطه مورد تأييد و يا عدم تأييد قرار مي گيرند. شرکت توليدي صنعتي آسيابرج براي همه قطعات مصرفي خود داراي گواهينامه و استانداردهاي مربوط از مراکز و آزمايشگاه هاي وزارت صمت مي باشد. بعنوان مثال سيم بکسل مورد استفاده در بالابر توسط بنياد علمي پژوهشي رازي تحت استاندارد iso3108 مورد تست و بررسي قرار گرفته و مقاومت تا نيروي 25.35KN را از خود نشان داده است که جهت کاربرد در ساخت انواع بالابر کاملاً مورد تأييد مي باشد. همينطور زنجير مورد استفاده در بالابر مقاومت تا نيروي 41.5KN را ثبت کرده و داراي استاندارد لازم جهت ساخت بالابر را کاملاً دارا مي باشد. در زير نمونه هاي انجام شده قابل رؤيت است :

 

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24