تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

بالابر هيدروليکي قويترين نوع بالابر

 

 

نيروي هيدروليک که به آن نيروي سيال نيز گفته مي شود، توسط گردش کنترل شده مايع تحت فشار (که معمولاً يک روغن محلول در آب يا مخلوط آب گليکول است) بواسطه موتوري که آن را به يک خروجي مکانيکي تبديل مي کند، منتقل مي شود که قادر به کار بر روي يک ظرفيت بار است. سيستم هاي قدرت هيدروليک انعطاف پذيري بيشتري نسبت به سيستم هاي مکانيکي و الکتريکي دارند و با جثه برابر مي توانند انرژي بيشتري نسبت به چنين سيستم هايي توليد کنند. همچنين آنها پاسخ هاي سريع و دقيق به کنترل ها مي دهند. در نتيجه، سيستم هاي قدرت هيدروليک به طور گسترده اي در هواپيماهاي مدرن، اتومبيل، ماشين آلات سنگين صنعتي و انواع مختلف ماشين آلات استفاده مي شود. نيروي توليد شده توسط موتور از طريق عوامل هيدروليکي انتقال مي يابند. اين منتقل کننده ها در يک سيستم قدرت هيدروليک معمولاً به دو نوع اساسي تقسيم مي شوند: منتقل کننده خطي و منتقل کننده چرخشي. يک منتقل کننده خطي که به آن سيلندر هيدروليک نيز گفته مي شود ، از يک پيستون و يک پوشش خارجي استوانه اي تشکيل شده است. پيستون رابط مکانيکي را تشکيل مي دهد که از طريق آن انرژي جنبشي سيال به مکانيسم منتقل کننده راه مي يابد. يک ميله پيستون براي اتصال نيروي مکانيکي توليد شده در داخل سيلندر و بار خارجي عمل مي کند. سيستم هاي خطي هيدروليک براي کاربردهايي که به حرکت مستقيم و با نيروي مستقيم نياز دارند مفيد هستند و بنابراين از آنها در بالابرهاي هيدروليکي، يا به عنوان سيلندر ترمز در اتومبيل، محرکهاي کنترل هواپيما و دستگاههايي که فلز مذاب را به ماشينهاي ريخته گري تزريق مي کنند، استفاده مي شود. يک سيستم چرخشي، که گاهي اوقات موتور هيدروليک دوار نيز ناميده مي شود، يک حرکت چرخشي ايجاد مي کند. در چنين سيستمي، سيال تحت فشار ايجاد شده توسط پمپ هيدروليک بر روي سطوح دنده هاي موتور، پره ها يا پيستون هاي موتور تأثير مي گذارد و نيرويي ايجاد مي کند که گشتاور را بر روي شافت خروجي توليد مي کند. از سيستم هاي چرخشي اغلب در ماشين هاي حفاري، ماشين چاپ و درايوهاي اسپيندل در ماشين استفاده مي شود.

 

 

بعد از ذکر مشخصات فوق در مورد سيستم هاي هيدروليک، اشاره مخصوص ما به دستگاهي به نام بالابر مي باشد. در مقالات درج شده قبلي در مورد انواع بالابر توضيحات کامل بيان شده است، ولي در خلاصه مي توان بالابرها را به انواع هيدروليکي و کششي و پنوماتيک تقسيم کرد. در بالابرهاي هيدروليکي با توجه به اسم آنها از سيستم هيدروليک استفاده شده است. اين نوع سيستم در قياس با ساير سيستم هاي مورد استفاده در بالابرهاي ديگر از توان بيشتري در توليد انرژي برخوردار است. بنابراين مي توان گفت بالابر هيدروليکي قويترين نوع بالابر است.

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24