تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

 

 

افرادي که در پروژه هاي ساختمان سازي کار مي کنند اغلب با اين سوال روبرو هستند که آيا تجهيزات سنگين خود را اجاره کنند يا آن را بخرند. اين سوالي است که مدتهاست مورد بحث قرار گرفته است و پاسخها در هر مورد متفاوت است. با اين حال ، در بيشتر موارد ، اجاره تجهيزات سنگين بهتر از خريد آن است، البته اين موضوع براي کساني که تک پروژه دارند صدق مي کند. در اينجا سه دليل اصلي وجود دارد.

ارزان تر بودن

وقتي هزينه اجاره را در مقايسه با خريد بررسي مي کنيد ، اجاره تقريباً هميشه ارزان تر از خريد است. هزينه اوليه خريد يک قطعه تجهيزات سنگين مي تواند بخش بزرگي از بودجه يک شرکت را از بين ببرد ، که گاهي اوقات مي تواند به شرکت آسيب برساند. اجاره تجهيزات نيازي به هزينه بالايي از قبل ندارد ، که به شما امکان مي دهد پولي را که براي خريد صرف کرده ايد پس انداز کرده و از آن براي ساير نيازهاي شرکت خود استفاده کنيد.

اجاره تجهيزات سنگين نيز در هزينه هاي نگهداري و تعمير شما صرفه جويي مي کند. هنگامي که يک قطعه تجهيزات سنگين را از يک شرکت اجاره اي اجاره مي کنيد ، هزينه تعمير و نگهداري و تعميرات در مقايسه با نياز به تعمير و نگهداري و تعمير قطعاتي که متعلق به شماست بسيار ارزان تر است. اگر شما يک قطعه تجهيزات سنگين داريد ، بايد با نيروي انساني آن کار کنيد. اين بدان معناست که در صورت بروز مشکل بايد يک مکانيک استخدام کنيد تا آن را برطرف کند. شما همچنين بايد هزينه نگهداري و حمل و نقل آن را بپردازيد که مي تواند بسيار گران باشد زيرا اين ماشين آلات معمولاً بسيار بزرگ هستند.

اکثر شرکت هاي اجاره اي نيز هزينه هاي بيمه و ماليات بر روي يک قطعه تجهيزات سنگين را پوشش مي دهند ، که يکي ديگر از راه هاي صرفه جويي در هزينه شما است. اگر صاحب يک قطعه تجهيزات هستيد ، بايد تمام هزينه هاي بيمه و ماليات را بپردازيد که مي تواند بسيار گران باشد.

 

 

تجهيزات بيشتر

اکثر شرکت هاي ساختماني از انواع مختلف تجهيزات سنگين براي انجام کارهاي خود استفاده مي کنند. اگر تجهيزات خود را خريداري کنيد ، اين مي تواند براي يک شرکت بسيار گران تمام شود. اگر تجهيزات خود را اجاره مي دهيد ، معمولاً مي توانيد چندين قطعه مختلف از تجهيزات را با قيمت يکسان يا به اندازه يا کمتر از خريد يک قطعه تجهيزات اجاره کنيد.

نکته ديگري که هنگام تصميم گيري در مورد اجاره يا خريد بايد به آن توجه داشته باشيد اين است که شرکت هاي ساختماني معمولاً چندين مشاغل مختلف را همزمان انجام مي دهند و اغلب در هيچ مکاني به يکديگر نزديک نيستند. اگر يک قطعه تجهيزات سنگين خريداري مي کنيد ، مي توانيد آن را در يک محل کار تهيه کنيد ، اما به اشتراک گذاشتن آن با ساير سايت هاي شغلي به معناي پرداخت هزينه حمل و نقل آن به آنجا است. براي حمل و نقل به آنجا نه تنها بايد هزينه اي بپردازيد ، بلکه چندين سايت کاري ديگر براي شما باقي مي ماند که تجهيزات خاصي ندارند.

از آنجا که اجاره تجهيزات بسيار ارزان تر است ، بسياري از شرکت ها قادر به اجاره چند دستگاه مشابه و استفاده همزمان از آنها در محل هاي مختلف کار هستند. هنگامي که هر سايت شغلي تجهيزات مورد نياز خود را دارد ، مي توان کارها را سريعتر و کارآمدتر انجام داد و سپس پروزه هاي جديد را سريعتر شروع کرد. اين بدان معني است که پول مي تواند سريعتر وارد شود ، تجهيزات بيشتري اجاره داده شود و ساير هزينه هاي شرکت پرداخت شود.

جديدترين مدل ها

اگر يک قطعه از تجهيزات را خريداري مي کنيد ، تا زماني که غير قابل استفاده باشد با آن درگير هستيد ، يا تصميم به فروش آن مي گيريد. از آنجا که تجهيزات جديد هميشه در حال توسعه است ، تجهيزات خريداري شده شما احتمالاً ظرف چند سال قديمي خواهند شد زيرا مدل جديد و بهتري ظاهر مي شود. اگر اجاره تجهيزات خود را انتخاب مي کنيد ، به هيچ وسيله خاصي وابسته نيستيد و مي توانيد جديدترين و بهترين مدل هاي هر وسيله اي را که نياز داريد اجاره کنيد. مدلهاي جديدتر معمولاً داراي فناوري بهتري هستند که به شما کمک مي کند کارهاي خود را بهتر انجام دهيد ، که اين مزيت بزرگي براي شرکتهاي ساختماني است.

شرکتهايي که تجهيزات خود را خريداري مي کنند ، معمولاً با تجهيزاتي که دارند ، کار خود را انجام مي دهند. در حالي که گاهي اوقات فقط بعضي کارها را مي توانند انجام دهند ، اغلب بهتر است کار را با تجهيزات تخصصي انجام دهيد. سريعتر و مؤثرتر است و مي تواند در هزينه شما صرفه جويي کند زيرا فقط از چند قطعه تجهيزات استفاده مي کنيد. اجاره تجهيزات شما را قادر مي سازد از جديدترين مدلهاي تجهيزات تخصصي بدون نگراني در مورد خريد تجهيزات با چنين قيمت بالايي استفاده کنيد.

 

 

انتخاب اجاره تجهيزات يا خريد آن مي تواند تصميم سختي باشد ، اما مزاياي اجاره بر مزاياي خريد بيشتر است. وقتي با اين سوال روبرو مي شويد ، به ياد داشته باشيد که اجاره ارزان تر است ، به شما امکان مي دهد با ماشين هاي بيشتري کار کنيد و مي توانيد جديدترين مدل تجهيزات را اجاره کنيد. همه اين دلايل مي تواند به نفع شرکت شما باشد . تمام اين صحبت ها در مورد تجهيزات سنگين مانند لودر، بيل مکانيکي، ليفتراک، ماشين هاي حفاري و معدن، غلطک هاي سنگين و ... صدق مي کند اما اجاره تجهيزاتي مثل بالابر هيدروليکي منطقي نيست چرا که اولا اگر بالابر از نوع ثابت باشد پس بحث اجاره معنايي نخواهد داشت و اگر از نوع متحرک باشد قطعا براي جايي مورد استفاده قرار مي گيرد که ساخت و ساز عمراني به پايان رسيده و بحث جابجايي نفرات و بار در ارتفاع مطرح است. لذا در اين موارد اجاره بالابر جايز نيست و موجب هزينه هاي بيشتر خواهد شد ضمن اينکه نمي توان از سالم بودن و عملکرد بالابر هيدروليکي اجاره اي مطمئن بود.

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24