تماس با واحد فروش  -   02153806

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

 

چیزهای زیادی ساخته می شود که از شما بلندتر هستند و ارتفاع بیشتری دارند. چگونه به این ارتفاعات می رسید؟ در بسیاری از مواقع به تجهیزات خاصی نیاز دارید. بالابرهای آکاردئونی محبوب ترین نوع سکوهای کار هوایی هستند. آنها در دو نوع ساخته می شوند : بالابر مخصوص زمین ناهموار و بالابر برقی. کدام یک برای نیازهای شما بهتر است؟ این بستگی به کاربرد و شغل دارد. در اینجا راهنمایی در مورد بالابر آکاردئونی (قیچی) و آنچه به عنوان زمین ناهموار به حساب می آید، بیان شده است.

یک بالابر آکاردئونی چه می کند؟

شما می خواهید کارگرانتان در کار احساس امنیت کنند. شما همچنین می خواهید حوادث محل کار را کاهش دهید. به همین دلیل است که باید از یک بالابر آکاردئونی استفاده کنید.

این ماشین‌ها کارگران را به ارتفاعاتی می‌برند که در غیر این صورت دور از دسترس هستند. بالابر قیچی شامل یک مهار برای محافظت از کارگر در برابر سقوط است. آنها همچنین اجسام سنگین را بلند می کنند و کارگران را از دردسر نجات می دهند. بالابر قیچی وسیله ای قدرتمند و بهترین دوست یک کارگر است.

این دستگاه می تواند یک جسم را از 10 تا 60 فوت در هوا بالا ببرد. اکثر مشاغل در محدوده 20-40 فوت هستند یعنی 2 تا 4 طبقه.

بالابر آکاردئونی به عنوان ابزار دارای چندین مزیت است. این ماشین‌ها فقط کارگران را به هوا بلند نمی‌کنند. آنها همچنین با داشتن سکو توانایی انجام کارها در ارتفاعات را به افراد می دهند. می‌توانید یک بالابر آکاردئونی غول‌پیکر را در حالت بسته در هر مکانی که مناسب است قرار دهید. پس از اتمام کار، بالابر قیچی فضای کمی را اشغال می کند. این دستگاه ها به شکل کوچکتری که مربع یا مستطیل است تا می شوند. برخی از بالابرهای آکاردئونی تنها 5 فوت ارتفاع و کمتر از 3 فوت عرض دارند. اندازه و کاربرد این وسایل آنها را بسیار مفید می کند.

بالابر آکاردئونی الکتروهیدرولیکی

بالابرهای آکاردئونی به دو شکل اصلی تولید می شوند. بالابر برقی آکاردئونی یکی از مواردی است که اکثر مردم از آن استفاده می کنند. آنها برای کارهای داخلی و فضای بسته عالی هستند. انبار شما نمونه خوبی از مکانی است که می خواهید یک بالابر قیچی برقی داشته باشید.

ردیف‌های ساختمان تنگ هستند و ممکن است فضای کمی برای حرکت داشته باشید. شما دستگاهی می خواهید که اقلام را به قفسه های بالاتر بردارد. همچنین ممکن است برای انجام کارهایی در این ارتفاعات به کارگران نیاز داشته باشید. این نوع بالابر آکاردئونی افراد را بین 19 تا 40 فوت در هوا بلند می کند.

بالابر آکاردئونی برقی معمولاً با باتری یا برق شهری کار می کند. هیچ دودی از خود ساطع نمی کند که در یک فضای تنگ مشکل ایجاد کند. شما می توانید آن را در زمان مناسب خود شارژ کنید، بنابراین نیازی به پرداخت هزینه بنزین ندارید. برخی از بالابرهای قیچی دارای طراحی دوگانه هستند. این وسیله ها با گاز و باتری کار می کنند.

بالابر آکاردئونی مخصوص زمین ناهموار (کج رو)

برخی از کارهای شما در فضای باز انجام می شود. ممکن است در مکان هایی کار کنید که صاف و یکنواخت نیستند. این زمانی است که ممکن است به یک بالابر آکاردئونی کج رو نیاز داشته باشید. سازندگان این ماشین ها را برای کار در مناطق سخت می سازند. بالابر قیچی کج رو چهار چرخ محرک است. همچنین دارای لاستیک های تقویت شده برای جلوگیری از پنچر شدن است.

هدف بالابر آکاردئونی کج رو بلند کردن افراد و وسایل از روی زمین است. این نوع بالابر برای انجام کار بصورت ایمن نیازی به پایه های استقرار ندارد.

این ماشین به ندرت دارای موتور باتری دار است. ممکن است گاهی یک بالابر دوگانه سوز پیدا کنید. با این حال، بیشتر این ماشین ها از بنزین استفاده می کنند. دلیل آن این است که باتری های بالابر آکاردئونی معمولاً حدود هشت ساعت کار می کنند. سپس، آنها باید برای مدت زمان مشابهی شارژ شوند. ممکن است لازم باشد دستگاه را به صورت دستی به سمت محل کار خود برانید. سپس، شما باید آن را حمل کنید و در نهایت، شما باید به محل کار برگردید. هشت ساعت عمر باتری برای یک روز کاری کامل کافی نیست. به همین دلیل است که موتورهای بالابر کج رو به جای باتری از گاز استفاده می کنند. اگر مدت کوتاه تری کار می کنید، نیازی به بالابر قیچی کج رو ندارید. همچنین اگر در زمین ناهموار فعالیتی ندارید نیازی به این دستگاه نخواهید داشت. هدف اصلی این ماشین ها کار بر روی هر زمین ناهموار است.

بالابرهای آکاردئونی کج رو حتی می توانند در زمین شیب دار کار کنند. وقتی روی زمینی کار می کنید که مسطح نیست این امر دارای اهمیت است. این نوع خاص بالابر هنوز هم می تواند کارگران و مواد را به هوا بلند کند. باید بدانید که شیب چقدر است. بالابرهای آکاردئونی کج رو مجهز به تجهیزات اندازه گیری مخصوصی جهت زمین های شیب دار هستند. این نشان می دهد که دستگاه چقدر شیب را می تواند تحمل کند. درجه بندی از صفر به 40 درصد می رسد. هنگامی که برای اجاره تجهیزات آماده هستید، در مورد درجه بندی مورد نیاز خود راهنمایی بخواهید.

بالابرهای آکاردئونی کج رو دستگاه های بسیار مفیدی هستند. زمانی که در فضای باز کار می کنید حتما به یک بالابر آکاردئونی نیاز خواهید داشت. زمانی که شناخت مناسب نسبت به زمین محل کار خود داشته باشید می توانید وسیله کار مناسب را نیز تهیه نمایید.

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24