تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

 

بالابرها به خصوص بالابرهای هیدرولیکی امروزه تبدیل به یکی از وسایل کاربردی در زندگی روزمره انسان شده اند که نبود آنها می‌تواند کارها را برای برخی از افراد با اختلال مواجه نماید. کسانی که مشکلات جسمی دارند و قادر به جابه جایی در ارتفاعات نیستند یا کسانی که در فروشگاه‌ها یا کارگاه‌های بزرگ مجبور به جابه جایی وسایل در میان طبقات هستند. به طور کل در اغلب صنایع جابه جایی از طریق سیستم‌های بالابر به خصوص بالابرهای هیدرولیکی باعث شده است راندمان کار نسبت به گذشته بالاتر رود به همین دلیل نصب و راه اندازی بالابر هیدرولیکی روز به روز با استقبال بیشتری مواجه می‌شود. اگر شما نیز به دنیال نصب و راه اندازی بالابر هیدرولیکی هستید با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با نحوه کار بالابر هیدرولیکی و شرکت آسیا برج به عنوان یکی از سازندگان برتر بالابر هیدرولیکی در ایران آشنا نماییم.

 

 

با پیشرفت انسان در زمینه ساخت و ساز و ظهور ساختمان‌های چند طبقه، نیاز به استفاده از وسایلی برای جابه جایی افراد یا وسایل میان طبقات و ارتفاعات باعث شد مخترعین به فکر ارتقای سیستم‌های بالابرنده سنتی باشند و نتیجه آن ظهور انواع بالابرها و آسانسورها با سیستم‌های پیشرفته مهندسی است. به طور کل بالابرها ماشین‌هایی هستند که برای حمل بار یا حمل انسان در ارتفاع از آنها استفاده می‌شود. امروزه این وسایل به خصوص در صنعت و تجارت بسیار پرکاربرد هستند. انبارهای بزرگ، گمرکات، فروشگاه‌های بزرگ، باربرهای و بارگیری ها، ساختمان‌های درحال ساخت همه و همه به وجود بالابرها برای جابه جایی کالا یا مصالح خود نیاز دارند. بالابر‌ها با توجه به ماهیت کاربردی که دارند از مکانیزم‌های مختلفی برای حمل و نقل و جا به جایی استفاده می‌کنند.

 

 

انواع بالابر

 

پیش از پرداختن به موضوع نصب و راه اندازی بالابر و هزینه‌های آن لازم است درباره انواع باربرها صحبت کنیم تا شما با جایگاه بالابر هیدرولیکی که قرار است در این مطلب بدان بپردازیم بیشتر آشنا شوید. بالابرها انواع مختلفی دارند که در دو دسته کلی بالابرهای ثابت و بالابرهای سیار طبقه بندی می‌شوند. هر یک از این دو دسته نیز خود زیرمجموعه ای دارند که شامل انواع بالابرها می‌شود. مدل‌های مختلف بالابرهای ثابت و سیار متناسب با فعالیتی که انجام می‌شود انعطاف پذیری بالایی دارند و هر یک متناسب با انجام کاری طراحی و تولید می‌شود.

 

بالابر ثابت 

 

بالابرهای ثابت برای جا به جایی بار، مصالح یا انسان در فروشگاه ها، انبارها، پروژه‌های ساختمانی، سدسازی و ... یا تخلیه و بارگیری بارهای سنگین در انبارها، گمرکات، بنادر و ... کاربرد دارند. این بالابر‌ها در انواع بالابر نفربر، بالابر باربر تولید می‌شوند که در ادامه بیشتر با انواع بالابرهای هیدرولیکی و اهمیت نصب و راه اندازی آنها آشنا می‌شویم.

 

بالابر سیار

 

بالابرهای سیار که اغلب برای انتقال افراد یا بار، یا برای انجام فعالیت در ارتفاع مانند ساخت و ساز، رنگ آمیزی ساختمان‌های بلند، تعمیر یا تعویض تجهیزات در ارتفاعات، نصب ملزومات و ... به کار گرفته می‌شود قابلیت جابه جایی دارند یعنی می‌توان آنها را در مناطق مختلف جابه جا نمود حتی از شهری به شهر دیگر. بالابرهای سیار نیز با توجه به عملکردی که در ارتفاع دارند در دو دسته بالابرهای افقی با دسترسی در عرضو بالابرهای عمودی با دسترسی در ارتفاع طبقه بندی می‌شوند.

 

بالابرهای سیار عمودی افراد یا بار را در یک خط راست به سمت بالا یا پایین حمل می‌کنند و از رایج ترین آن‌ها می‌توان به بالابرهای هیدرولیکی آکاردئونی اشاره نمود.

 

بالابرهای سیار افقی که به آنها لیفت بوم نیز می‌گویند جابه جایی اش هم در ارتفاع و هم در عرض است و برای جابه جایی خط مسیر ثابتی در بالا یا پایین ندارد. در این بالابر انسان و بار در ارتفاع در مسیری که نیاز است جابه جا می‌شود. بالابرهای هیدرولیکی مفصلی و بالابر‌های هیدرولیکی تلسکوپی از این نوع بالابر هستند که اغلب توسط سازمان‌ها برای نصب و راه اندازی تجهیزات در ارتفاعات و مکان‌های خارج از دسترس استفاده می‌شود.

 

بالابرهای سیار اغلب از سیستم خودکششی استفاده می‌کنند که مزیت‌های بسیاری نسبت به سایر بالابرها در انجام امور دارد.

 

بالابر هیدرولیکی چیست؟ 

 

همانطور که گفتیم بالابرها سیستم‌های مختلفی دارند که با توجه به کاربرد آنها تعریف می‌شود. سیستم هیدرولیکی یکی از این نوع سیستم هاست که به دلیل امنیت بیشتری که به سایر سیستم‌های بالابر دارد علاقمندان بیشتری را نیز به خود جلب می‌نماید. این سیستم از جک‌های هیدرولیکی برای جابه جایی بار استفاده می‌کند. جک‌های هیدرولیکی تنوع زیادی دارند و هر چه بار مورد نظر برای جابه جایی سنگین تر باشد لازم است از جک‌های هیدرولیکی قوی تری استفاده شود. بالابرهای هیدرولیکی انواعی مختلفی دارد و تقریبا متناسب با هر فعالیتی یک نوع بالابر هیدرولیکی پا به عرصه گذاشته است. بالابرهای هیدرولیکی پرکاربردترین بالابرها هستند و تنوع زیاد آنها باعث شده است هم در دسته بالابرهای ثابت و هم در دسته بالابرهای سیار نمونه‌های مختلفی داشته باشد.

 

 

 

 

مکانیزم کار بالابرهای هیدرولیکی

 

همانطور که گفتیم بالابرهای هیدرولیکی با کمک جک‌های هیدرولیکی کار می‌کنند اما این جک‌ها چه مکانیزمی دارند و چگونه کار می‌کنند؟

جک‌های هیدرولیکی از قوانین فیزیک پیروی می‌کنند. یکی از مهمترین این قوانین اصل پاسکال یا انتقال فشار مایع است. قانون پاسکال که یکی از قوانین مکانیک سیالات است می‌گوید: تغییر فشار در هر نقطه از یک مایه محبوس شده بدون تغییر در تمام مایع اعمال می‌شود. در واقع اگر شما به مایع ای درون یک محفظه فشاری وارد نمایید این فشار به تمام آن مایع وارد می‌شود و از طریق مایع فشار به بدنه و هر چیزی که در تماس با این مایع باشد نیز وارد می‌شود. پس به راحتی می‌توان از این اعمال فشار برای جابه جایی و حمل بار استفاده نمود.

به طور کل تمامی دستگاه‌های بالابر هیدرولیک دارای یک مخزن روغن هیدرولیک، پمپ، موتور، لوله و سلیندر، سوپاپ یا دریچه و پیستونی هستند که اطاقک یا سکوی حمل بار را بر روی آن قرار گرفته است. زمانی که از موتور به کار می‌افتد از طریق پمپ به مخزن روغن فشار وارد می‌شود روغن درون مخزن تحت این فشار به سوی سلیندرها تخلیه می‌شود و به واسطه این تخلیه پیستونی که اطاقک یا سکوی بار بر روی آن قرار گرفته است به سمت بالا کشیده می‌شود. این انتقال روغن هیدرولیک بر طبق اصل پاسکال است که باعث می‌شود که پیستون و اتاقک به سمت بالا حرکت نماید. همچنین برعکس زمانی که اتاقک یا سکو به سمت پایین حرکت می‌کند روغن جمع شده در سیلندرها دوباره از طریق لوله‌ها وارد مخزن می‌شود و به این ترتیب پیستون پایین می‌آید و به جای قبلی خود بر می‌گردد.

به بیان دیگر زمانی که سوپاپ یا دریچه سیلندرها بسته می‌شود با ایجاد فشار توسط پمپ روغن درون مخزن به درون سلیندرها تخلیه می‌شود و بالابر بالا می‌رود زمانی که دریچه یا سوپاپ سیلندرها باز می‌شود این روغن به جای قبلی خود یعنی مخزن باز می‌گردد و بالابر پایین می‌رود.

 

اجزای بالابر هیدرولیکی

 

بالابرهای هیدرولیکی از چندین جز تشکیل می‌شوند که هر کدام نقش مهمی در عملکرد این دستگاه دارند. مهمترین این اجزا شامل پمپ موتور، مخزن روغن هیدرولیک، پیستون درون سلیندر، شیر فلکه، اتاقک بالابر، اتاقک موتور و ... می‌شود. اتاقک موتور شامل پمپ موتور و مخزن می‌شود که جدا از کفه یا اتاقک حمل بار یا نفربر هستند. با زدن کلید بالابر پمپ شروع به کار می‌نماید و روغن را از مخزن به درون سیلندرها می‌کشد و به این ترتیب اتاقک بار بالا می‌رود و زمانی که کلید پایین زده شود دریچه این سیلندرها که پس از بالا رفتن بسته شده بود دوباره باز می‌شود و اینبار روغن از سیلندرها به سوی مخزن جریان می‌یابد که منجر به پایین آمدن بالابر می‌شود.

 

توجه به این نکته ضروری است که تمامی اجزای بالابر هیدرولیکی لازم است سالم باشند و همواره بررسی گردد تا بهترین راندمان را داشته باشد به خصوص بخش‌های مربوط به روغن و حتی خود روغن که لازم است میزان آن چک شود چون عملکرد دستگاه با این روغن ارتباط مستقیم دارد.

 

کاربرد بالابر هیدرولیکی

 

همانگونه که گفته شد بالابرهای هیدرولیکی از محبوب ترین و رایج ترین بالابرهای عصر حاضر است که وظیفه حمل بار و افراد را بر عهده دارد. این نوع بالابر تنوع گسترده ای دارد در نتیجه قابل استفاده در هر فضا و موقعیتی هست از جابه جایی نفرات گرفته تا جابه جایی بارها و مصالح در پروژه‌های بزرگ ساختمانی و سدسازی. صنایعی همچون کشتیرانی، خودروسازی، هواپیماسازی، حمل و نقل و ... همه از بالابرهای هیدرولیکی برای کارهایشان و به خصوص جابه جایی بارهای سنگین و محصولات خود استفاده می‌نماید.

از رایجترین استفاده‌های آن به عنوان نفر بر در ساختمان‌های مسکونی بدون آسانسور می‌توان نام برد که با تعبیه در مکان‌ها مناسب افراد را میان طبقات جابه جا می‌نماید.

 

مزایای بالابر هیدرولیکی 

 

بالابرهای هیدرولیکی از محبوب ترین سیستم‌های بالابری است که روز به روز به متقاضیان آن افزوده می‌شود. انعطاف پذیری بالای این نوع بالابر و ادغام سیستم هیدرولیکی آن با سایر سیستم‌های باعث می‌شود که انواع مختلفی پا به عرصه بگذارند که قابلیت استفاده در هر فضا و مکانی را دارا هستند. برخی از مزیت‌های بالابرهای هیدرولیکی شامل:

 

انعطاف پذیری و وزن کم

 

 

اکثر بالابرهای هیدرولیکی وزن کمی دارند و از آنها می‌توان در هر فضایی استفاده نمود. به خصوص قابلیت جابه جایی به دلیل این وزن کم و انعطاف پذیری بالای آن برای کاهش حجم باعث شده است قابلیت استفاده در مسیرهای صعب العبور را نیز داشته باشد. مهمترین نوع بالابرهای هیدرولیکی نوع آکاردئونی است که معمولا چهار چرخ در زیر پایه‌های آن قرار دارد که جابه جایی آن را بسیار آسان می‌کند.

 

کوچک بودن و قابلیت جابه جایی

 

یکی از مهمترین مزایای بالابرهای هیدرولیکی کوچک بودن آنهاست که باعث می‌شود از هر دری رد شود و در هر جایی قابلیت استفاده داشته باشد. به خصوص برای فروشگاه دارانی که ممکن است محل مغازه خود را تغییر دهند استفاده از این نوع بالابر که قابلیت انتقال آسان دارد بسیار مناسب است.

 

ضریب ایمنی بالا

 

یکی از دلایل استقبال از این نوع بالابر ضریب بالای امنیت آن نسبت به سایر بالابرها می‌باشد. بالابرهای قدیمی اغلب از نوع کابلی و کششی بوده اند که در صورت پارگی کابل با شدت سقوط می‌کردند و امکان خطرات جانی در برداشتند اما بالابرهای هیدرولیکی حتی در صورت شکستگی سلیندر هم با کندی همراه با برگشت روغن به مخزن به پایین بر می‌گردد و خطرات کمی را متوجه افراد یا بار می‌کند. علاوه بر آن بالابر هیدرولیکی به دلیل دارا بودن شاسی‌ها و جک‌های قدرتمند برای حمل بار بسیار ایمن هستند و در صورت انتقال بار با وزن بالا هیچ آسیبی به آن وارد نخواهد شد.

 

طول عمر بالا

 

به طور کل این نوع بالابرها نسبت به سایر بالابرها از طول عمر بیشتری برخوردارند. اغلب سازندگان در ساخت این نوع بالابر از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می‌کنند که باعث بالا رفتن کیفیت محصولات می‌شود و در درازمدت به ندرت تخریب یا فرسوده می‌گردد. در صورت رسیدگی به این نوع بالابر و سرویس به موقع آن می‌توانید سالهای سال روی همراهی آن حساب نمایید.

 

جلوه بصری جذاب

 

این نوع بالابر به لحاظ زیبایی اغلب اشکال جالبی دارد و بودن آن در فروشگاه، تعمیرگاه، کارخانجات و حتی خانه و انبار یا هر جایی که به آن نیاز باشدباعث نمی شود به نما آسیب چندانی وارد نماید. به خصوص نوع آکاردئونی که پس از جمع شدن می‌توان آن را در گوشه ای گذاشت.

 

بهینه سازی مصرف برق 

 

بالابرهای هیدرولیکی برای نصب و راه اندازی از برق شهری تک فاز و 3 فاز استفاده می‌کنند و از آنجایی که در حین برگشت به پایین از برق استفاده نمی کند چون موتور هیدرولیکی کار نمی کند در نتیجه میزان برق مصرفی آنها بسیار کمتر از نمونه‌های دیگر است.

 

سرو صدای کم

 

بالابرهای هیدرولیکی نسبت به سایر بالابرها از سرو صدای کمتری برخوردار است و مزاحمتی که بالابرهای گیربکسی ایجاد می‌کنند را برای استفاده کنندگان به همراه ندارد. اغلب صدای آن در حد جزیی است که با رسیدگی به موقع در کمترین میزان خود باقی می‌ماند.

 

قابلیت حمل بالا

 

در بالابرهای هیدرولیکی از جک‌های هیدرولیک استفاده می‌شود در نتیجه می‌توان اجسام سنگین را با آن جابه جا نمود هر چه جک‌ها قوی تر باشند و سکوی حمل بار بزرگتر باشد به همان اندازه می‌توان بار بیشتری را جابه جا نمود. اغلب نمونه‌های کوچک این نوع بالابر تا وزن 500 کیلوگرم را می‌توانند حمل نمایند.

 

مکانیزم نرم و آسان

 

این نوع بالابر به دلیل داشتن مکانیزم هیدرولیکی که با روغن سرو کار دارد بسیار آرام و نرم کار می‌کند. از آنجایی که سیالیت روغن باعث می‌شود به آرامی جریان پیدا کند حرکت این نوع بالابر نیز آرام و نرم است که باعث می‌شود یک صعود و فرود نرم و بدون تنش را تجربه نمایید.

 

هزینه کم نصب و راه اندازی

 

این نوع بالابر اغلب نیاز به فضای خاصی ندارد و نصب آن کمترین فضا را در اختیار می‌گیرد در نتیجه به صرفه تر و ارزان تر از سایر بالابرها به خصوص نوع بالابرهای کششی هستند. هزینه نگهداری و سرویس این نوع بالابر نیز نسبت به سایرین کمتر است.

 

بدون نیاز به موتور خانه

 

یکی از مزیت‌های مهم این نوع بالابرها عدم نیاز به موتورخانه نسبت به بالابرهای هیدرولیکی قدیمی است و سایر بالابرهاست. اتاقک موتور در کنار بالابر قرار دارد و پمپ و مخزه درون آن قرار می‌گیرد و نیاز به فضایی مجزا برای موتروخانه ندارد.

 

قابلیت افزایش و کاهش نیرو

 

یکی از مهمترین مزیت‌های بالابرهای هیدرولیکی امکان افزایش نیروی آن است. یعنی نیروی وارد شده به روغن توسط پمپ می‌تواند در حین حرکت افزایش یابد و باعث افزایش راندمان کار گردد.

در مقابل مزایایی که گفته شد لازم است معایب بالابرهای هیدرولیکی را نیز بیان نماییم. به طور کل بالابرهای هیدرولیکی نسبت به سایر بالابرها معایب کمتری دارند. مهمترین معایب آن کم بودن سرعت صعود آن است که باعث می‌شود برای کارهای که نیاز به سرعت بالا دارند مناسب نباشد. علاوه بر آن در ارتفاع‌های بیش از 4 طبقه هم بهتر است از این نوع بالابر استفاده نگردد.

 

بهترین بالابر هیدرولیکی 

 

با توجه به آنچه که گفته شد بالابرهای هیدرولیکی انواع مختلفی دارد اما بهترین نوع آن بالابر هیدرولیکی آکاردئونی ثابت است که علاقمندان بسیاری را متوجه خود نموده است. این بالابر مزایای بسیاری مانند امنیت بالا، کم بودن عمق چاهک، امکان استفاده از گارد ریل، قابل انطباق با هر فضا و مکانی و قابلیت طراحی برای بارهای سنگین با طول و عرض زیاد را دارد. این نوع بالابر علاوه بر سیار بودن انعطاف زیادی در حجم دارد و می‌تواند در گوشه ای از انبار به صورت جمع شده باقی بماند. تا زمانی که به آن نیاز دارید.

 

بهترین نوع بالابر‌های هیدرولیکی نفر بر که جزو پرفروش ترین مدل‌های نفر بر هیدرولیک هستند انواع آکاردئوهی، تلکسوپی، مفصلی، مفصلی تلسکوپی، عنکبوتی و ... می‌باشد که تولید کنندگان مختلفی در ایران در حال ساخت و عرضه آنها هستند.

 

 

سازنده بالابر هیدرولیکی

 

بالابرهای هیدرولیکی در ایران تولید و عرض می‌شوند و بومی سازی شده اند. شرکت‌های بزرگ و معتبری در ایران وجود دارند که در حال ساخت انواع بالابر هستند و علاوه بر تامین نیاز مخاطبان داخلی محصولات خود را به سایر کشورها نیز صادر می‌کنند. یکی از این شرکت ها، شرکت باسابقه آسیا برج است که توانسته در طول 30 سال فعالیت حرفه ای خود با مجوز رسمی از وزارت صنعت و معدن گام‌های بزرگی را در تولید انواع بالابر ساختمانی، هیدرولیکی، نفربر و ... بردارد. اگر به دنبال نصب و راه اندازی هر نوع بالابر هیدرولیکی هستید می‌توانید از خدمات نصب و راه اندازی شرکت آسیا برج کمک بگیرید و خیالتان از هر لحاظ راحت باشد. این شرکت در زمینه نصب انواع نفربر هیدرولیکی در منازل، بالابر هیدرولیکی در فروشگاه‌ها و انبارها آماده خدمات رسانی به هم وطنان عزیز می‌باشد.

 

 

 

 

نصب و راه اندازی بالابر هیدرولیکی فروشگاهی

 

یکی از مهمترین فضاهایی که به بالابر به خصوص بالابرهای هیدرولیکی نیاز دارد فروشگاه‌های بزرگ است. این فروشگاه‌ها دارای طبقات متعدد هستند و حمل بار در میان آنها کار سختی است در نتیجه با نصب و راه اندازی یک بالابر هیدرولیکی می‌توان مشکلات را تا حد بسیاری کاهش داد. شرکت آسیا برج به عنوان یکی از شرکت‌های باسابقه در زمینه نصب بالابرهای فروشگاهی چه به عنوان بالابر ثابت و چه به عنوان بالابر سیار آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است.

 

قیمت بالابرهای هیدرولیکی

 

یکی از مهمترین آیتم‌ها در زمینه نصب و راه اندازی بالابرهیدرولیکی قیمت تمام شده آن است. برخی از متقاضیان با تصور قیمت بالا به طور کل به دنبال نصب و راه اندازی بالابر هیدرولیکی نمی روند اما لازم است بدانید که قیمت انواع بالابرهای هیدرولیکی براساس نیاز شما تعریف می‌شود. بالابرهای هیدرولیکی با توجه به اندازه، قدرت و امکاناتی که دارند قیمت متفاوتی نیز خواهند داشت هر چه نوع کاربرد شما حرفه ای تر باشد و فضا و قدرت بیشتری برای حمل بار نیاز داشته باشید به همان اندازه قیمت بالابر هیدرولیکی نیز افزایش می‌یابد.

 

 

به طور کل قیمت بالابرهای هیدرولیکی به چند نکته ارتباط مستقیم دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌نماییم.

  • جنس مواد اولیه به کار رفته در ساخت بدنه، پمپ و دریچه
  • قابلیت جابه جایی بالابر در ابعاد، قدرت و وزن بار
  • آپشن‌های مراقبتی و امنیتی بالابر
  • نوع کابین و سکوی به کار رفته در بالابر
  • متحرک بودن یا ثابت بودن بالابر
  • مقدار برق مصرفی بالابر

توجه داشته باشید که شرکت آسیا برج می‌تواند مطابق با سلیقه و خواسته شما محصول مورد نظرتان را طراحی و تولید نماید. در نتیجه قیمت این نوع دستگاه‌های بالابر با توجه به آپشن‌های مورد نظر شما تعریف خواهد شد.

 

آسیا برج تولید کننده انواع بالابر هیدرولیکی در کشور 

 

یکی از موفق ترین شرکت‌های تولید کننده انواع بالابر در ایران آسیا برج است که سابقه ای 30 ساله در این صنعت دارد. آسیا برج با ساخت نمونه‌های متنوعی از بالابرهای ساختمانی، بالابرهای خانگی، بالابر هیدرولیکی و بالابر صنعتی توانسته است بخشی از نیاز جامعه ایران را برای خرید و نصب و راه اندازی بالابر برطرف نماید. این شرکت با مجوز رسمی از وزارت صنایع محصولات خود را همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش تولید و عرضه می‌نماید. از دستاوردهای این شرکت می‌توان به ساخت بزرگترین بالابر متحرک آکاردئونی تولید شده در ایران در سال 1395 اشاره نمود‌. آسیا برج همواره سعی نموده با بهره گیری از علم روز دنیا و کادری مجرب بهترین محصولات را مطابق با شان و نیاز مخاطب ایرانی ارائه نماید. این شرکت علاوه بر بازار ایران محصولات خود را به کشورهای دیگری همچون امارات متحد عربی، کویت، عراق، ازبکستان، آذربایجان، افغانستان و ... صادر می‌نماید. آسیا برج در سالهای اخیر توانسته است تولیدات خود را گسترش داده و به تولید استاکر برقی، استاکر دستی، پالت تراک، جک پالت و ... مبادرت ورزد. هدف ما رضایتمندی شما مشتریان عزیز است در صورت تمایل می‌توانید از محصولات شرکت بازدید نمایید یا برای راهنمایی و مشاوره با شرکت حاصل فرمایید.

 

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24