تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

 

چشم انداز منبع یابی محصول آنلاین تغییر کرده است. مصرف‌کنندگان دیگر از داده‌های مدفون در کاتالوگ‌ها و فایل‌های PDF با سازماندهی ضعیف راضی نیستند. در عوض، مانند تجربه آنلاین خود، مشتریان انتظار تجربه ای پویا و کاربرپسند پر از داده های قانع کننده را دارند. این حرکت شرکت‌ها را به سرمایه‌گذاری در کاتالوگ‌های دیجیتالی و ایجاد یک تجربه مشتری دیجیتال کامل برای مشتریان بالقوه آنلاین سوق می‌دهد، و اگر در بالای آن نباشید، در حال حاضر عقب مانده‌اید. اکنون زمان آن فرا رسیده است که مشاغل، تولید کنندگان و شرکت های صنعتی استراتژی های آنلاین فعلی خود را تغییر دهند و تلاش های تولید سرنخ موجود خود را برای فروش موثر محصولات صنعتی خود به صورت آنلاین افزایش دهند.

این رویه ای است که شرکت آسیابرج برای فروش محصولات خود اعم از انواع بالابر صنعتی متحرک و ثابت و آسانسور هیدرولیکی طی چندین سال به آن اتکا دارد و بعنوان مثال برای فروش یک بالابر هیدرولیکی در تهران قطعاً از این شیوه بهره می برد.

 

 

نحوه انجام بازاریابی دیجیتال برای محصولات صنعتی

نحوه  انجام بازاریابی دیجیتال برای محصولات صنعتی در موتورهای جستجو را بررسی میکنیم  

 

جایی باشید که خریداران شما جستجو می کنند

موتورهای جستجو : تولیدکنندگان محصول باید در موتورهای جستجو و وب سایت های مقصد حضور داشته باشند، زیرا معمولاً جستجو از آنجا شروع می شود. و همانطور که ممکن است حدس زده باشید، گوگل موتور جستجوی شماره 1 است. پیدا شدن در موتورهای جستجو بسیار مهم است زیرا مخاطبان شما در آنجا جستجو می کنند. عبارات جستجوی آنها بسیار خاص است و معمولاً شامل 3-4 کلمه است که دقیقاً آنچه را که می خواهند توصیف می کند. نمونه ای از عبارت جستجوی بلند که یک خریدار صنعتی ممکن است از آن استفاده کند « خرید بالابر صنعتی در تهران » است. عبارت جستجو کاملاً دقیق است، و اگر جستجو برای " خرید بالابر " باشد، ممکن است نتایج نامربوطی در صنایع یا مکان های مختلف ظاهر شود.

وب سایت های مقصد

طبق گزارش Forrester، پیش‌بینی می‌شود که فعالیت‌های فروش تجارت الکترونیک در ایالات متحده تا سال 2023 به بالای 1.8 تریلیون دلار برسد که 17٪ از کل فروش در ایالات متحده را شامل می‌شود. Forrester پیشنهاد می کند " اگر می خواهید آینده تجارت الکترونیک را ببینید، به سایت های دارای رتبه برتر مصرف کننده نگاه کنید." اما مهم است که در نظر داشته باشید که تمام فعالیت های خرید کاملاً معاملاتی نیستند. بیشتر فعالیت‌های تجارت الکترونیک حول کشف محصول می‌چرخد، مانند بررسی محصولات، ارزیابی قابلیت پیکربندی، تعیین اینکه یک محصول معین برای چه چیزی می‌تواند استفاده شود، کاوش گزینه‌های سفارشی‌سازی و غیره. خریداران بیشتر زمان و پول را به صورت آنلاین صرف می کنند. اگر اطلاعات مفید و سهل الوصول در مورد محصولات خود ارائه نمی کنید، مهندسان یا متخصصان منبع یابی به خود زحمت تحقیقات بیشتر را نمی دهند. شما باید داده‌های دقیقی را که برای تصمیم‌گیری آگاهانه نیاز دارند، به مشخص‌کننده و خریدار بدهید. این امر به ویژه در بازار بالابرهای صنعتی بسیار مهم است، در مقایسه با بازار الکترونیک، کاربران احتمالاً می توانند نوع نامناسب کفش را بخرند، اما در عملیات صنعتی در مقیاس بزرگ، خرید قطعات یا تجهیزات اشتباه می تواند یک اشتباه میلیون دلاری باشد. به همین دلیل است که 68 درصد از خریداران صنعتی در سایت‌های صنعتی هدفمند - که در غیر این صورت به عنوان وب سایت مقصد شناخته می‌شود - جستجو می‌کنند تا اطلاعات متمرکز را با اطلاعات فراوان از منبع محصول تا نقشه ساخت محصولات دریافت کنند.

وقتی کسب و کار خود مثل فروش بالابر هیدرولیکی را در یک وبسایت صنعتی فهرست می کنید، شرکت شما برای مخاطبان مناسب، مخاطبانی که محصولات شما را جستجو می کنند (مهندسان، مدیران تدارکات و متخصصان) بیشتر قابل مشاهده می شود، که احتمال فروش بیشتر شما را افزایش می دهد. بیش از 1.4 میلیون خریدار، مهندس و مدیر تدارکات هر ماه محصولات صنعتی را در Thomasnet.com تهیه می کنند. اگر محصولات صنعتی می فروشید و اگر در این لیست نباشید، آن خریداران نمی توانند با شما تماس بگیرند. یکی از مدیران شرکت Tiodize گفت: ما بازاریابی اینترنتی خود را با Thomasnet.com به پیشنهاد بزرگترین مشتری خود، بوئینگ آغاز کردیم. آنها به من اطمینان دادند که Thomasnet.com جایی است که مهندسان آنها ابتدا برای یافتن اطلاعات در مورد تأمین کنندگان رفتند. فروش ما در مقایسه با افزایش بودجه تبلیغاتی ما به طور تصاعدی افزایش یافته است. Thomasnet.com برای شرکت هایی که نیروهای فروش تخصصی ندارند عالی است. این وبسایت تخصصی به عنوان نیروی فروش ما عمل می کند.

 

 

2. با رفتار خریداران جدید آشنا شوید

با افزایش فعالیت خرید آنلاین، فرصت های فروش حضوری در حال کاهش است. گزارش گارتنر نشان می‌دهد که نمایندگان فروش به احتمال زیاد برنده می‌شوند «بیشتر بر کمک به مشتریان برای مرتب‌سازی اطلاعات به‌راحتی در دسترس متمرکز هستند و به عنوان یک اتصال دهنده اطلاعات عمل می‌کنند». این رویکرد نه تنها ناشناس تر است، به این معنی که فروشندگان به خریداران فشار نمی آورند، بلکه بسیار راحت تر است. تیم فروش شما در گذشته می‌توانست برای محصولات شما صحبت کند. آنها می‌دانستند چگونه محصولات را برای خریدار قرار دهند، بر چه مزایایی تأکید کنند و چگونه پیشنهادات شما را از دیگران متمایز کنند. اما با شرایط کنونی ، باید داده‌هایی را ارائه دهید که بتواند برای شما صحبت کند. همه جزئیات هر اندازه گیری، گزینه مواد، سفارشی سازی و مورد استفاده باید با کلیک ماوس یا ضربه یک انگشت به راحتی در دسترس خریداران باشد.

توزیع کنندگان در حال تطبیق هستند

توزیع کنندگان قبلاً این تغییر در عادات خرید را تشخیص داده اند و در حال ایجاد تغییرات قابل توجهی در نحوه انجام تجارت خود برای حفظ مرتبط بودن هستند. با این حال، برخی از توزیع‌کنندگان هنوز در به دست آوردن اطلاعات کامل و غنی از محصول از تولیدکنندگان حتی در این چشم‌انداز در حال تغییر با مشکل مواجه هستند. ارائه اطلاعات آموزنده و ابزاری محصول نه تنها به کاربران نهایی شما کمک می کند، بلکه به توزیع کنندگان و به نوبه خود به نتیجه نهایی شما نیز کمک می کند.

3. یک وب سایت محتوا محور و غنی از داده ایجاد کنید

دستیابی به مخاطب مناسب همه تفاوت را در افزایش فروش ایجاد می کند، اما خریداران بسته به جایی که در چرخه خرید هستند، به دنبال انواع مختلفی از محتوا خواهند بود. در حالی که برخی از مهندسان به دنبال ویدیوهای سریع و آموزنده هستند، برخی دیگر خواندن راهنماهای کامل را ترجیح می دهند. ارائه انواع مختلف محتوا به کسب و کار شما اجازه می دهد تا به طور بالقوه با مشتریان ارتباط برقرار کرده و روابط قوی تری ایجاد کند. با این حال، حضور در مقابل مخاطب مناسب تنها جنبه مهمی نیست که در دنیای امروز باید به آن فکر کرد. همه مصرف کنندگان با وسعت و عمق اطلاعات محصول دیجیتالی شده از طریق خرده فروشان آنلاین مانند آمازون آشنا هستند. و خریداران الکترونیک نیز مصرف کننده هستند: مخاطبان جدید انتظار دسترسی فوری به مشخصات و جزئیات مورد نیاز برای یافتن محصولات صنعتی پیچیده مانند بالابر صنعتی را دارند. در مراحل میانی و اواخر چرخه خرید، خریداران به دنبال منابع اطلاعات فنی دقیق، مانند کاتالوگ محصولات خواهند بود. یک نظرسنجی اخیر از خریداران صنعتی نشان می دهد که 82٪ این نوع اطلاعات را مؤثر می دانند. (بیشتر از قیمت گذاری.) با تغییر رفتار خرید، تولیدکنندگان صنعتی پیشرو در حال تبدیل کاتالوگ های آنلاین خود به تجربه غنی مانند آمازون هستند، به سمت فروش مستقیم به مصرف کننده روی می آورند و کاتالوگ های خود را با داده ها و مشخصات فنی پر می کنند تا پیدا کردن محصولات آن ها برای متخصصان مهندسی و منبع یابی آسان باشد. تأمین کنندگان باید اسلحه های بزرگ را بشکنند: نقشه های فروش، مشخصات فنی، تلورانس ها، گواهینامه ها، لیست تجهیزات و موارد دیگر. بسیاری از مهندسین و خریداران فنی در صورت لزوم به نقشه های CAD قابل دانلود نیاز دارند و عدم ارائه این محتوا به معنای خطر عمده از دست دادن فروش است.

 

محتوای وب سایت شما حداقل باید شامل موارد زیر باشد:

 

صفحه درباره ما

دسته بندی و توضیحات محصول

کاتالوگ محصولات تعاملی

صفحه تماس با ما

به عنوان مثال، نگاهی به شرکت آسیابرج بیندازید، سازنده و تامین کننده پیشرو در تولید انواع بالابر متحرک، بالابر ثابت، بالابر هیدرولیکی، بالابر آکاردئونی، آسانسور هیدرولیکی و خدمات میدانی با مکان هایی در سراسر ایران. اگرچه کیفیت محصولات و خدمات آنها یک تمرکز آشکار است، تیم آسیابرج متعهد شده است که مشتریان خود را قادر سازد و با تقویت تجربه مشتری دیجیتال خود، روابط قوی ایجاد کند. برای انجام این کار، تیم‌های بازاریابی و مدیریت محصول بر استفاده از داده‌های محصول برای حمایت از کاربران نهایی خود تمرکز کردند و یک رویکرد بازاریابی «اول خدمات» را ایجاد کردند تا به آنها کمک کند تا با مشتریان بالقوه درگیر بمانند و فرصت‌های پروژه آینده را نشان دهند.

4. شرح دهید که چگونه محصولات شما مشکلات را حل می کنند

خریداران امروزی قبل از ایجاد فهرست کوتاه از شرکای بالقوه خود، وب را جستجو می کنند و به دنبال جزئیات بیشتری می گردند. برای تولیدکنندگان، تولید سرنخ‌های با کیفیت بالا و فروش محصولات صنعتی همه چیز به داشتن داده‌های مناسب، در مکان مناسب در زمان مناسب است. داشتن داده های محصول شما در یک مکان با دسترسی آسان به مهندسان و متخصصان تدارکات امکان می دهد دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند در زمان مناسب پیدا کنند. آنها باید به سرعت تعیین کنند که آیا شرکت شما ممکن است مناسب پروژه آنها باشد، بنابراین تجربه کشف و انتخاب محصول شما باید ساده شود. مشتریان پس از آن بسیار خوشحال خواهند شد که اطلاعات تماس و پروژه خود را با داده های غنی که برای انجام کار به آن نیاز دارند مبادله کنند و منجر به تولید سرنخ های با کیفیت بالا برای کسب و کار شما شود. اطمینان حاصل کنید که وب سایت و کاتالوگ محصولات شما این جزئیات کلیدی را از دست نمی دهند :

عملکرد تحویل

خریداران مختلف به شاخص‌های عملکرد کلیدی مختلف (KPI) توجه می‌کنند، اما یک معیار جهانی وجود دارد که تقریباً همه تیم‌های تدارکات آن را دنبال می‌کنند: تحویل به موقع. اگر سابقه قوی به موقع دارید، آن را در بازاریابی آنلاین خود برجسته کنید. مشخصات، اعداد و حتی بهتر از آن منابع را ارائه دهید و این جزئیات را به طور برجسته در مطالب خود نشان دهید.

دوستی سبز

تدارکات سبز یا تدارکات پایدار در حال تبدیل شدن به یک موضوع مهم در زنجیره تآمین است. در نتیجه، در هنگام انتخاب یک تآمین کننده جدید نیز به یک تمایز فزاینده مهم برای بسیاری از مشتریان تبدیل می شود. اگر شیوه های تجاری سازگار با محیط زیست یا گواهینامه ISO 14001 دارید، مطمئن شوید که خریداران بالقوه آن را می دانند.

نمونه های شغلی

وقتی نوبت به آن می رسد، هیچ چیز به اندازه کاری که شما انجام می دهید برای خریداران مهم نیست و باید به آنها نشان دهید که چقدر در آن مهارت دارید. چه یک تولید کننده سفارشی، شرکت خدماتی یا توزیع کننده باشید، نمونه های پروژه را با عکس، لیستی از مواد، مشخصات، تحمل ها، زمان های تحویل و غیره ارائه دهید. صنایعی را که به آنها خدمت کرده‌اید، توصیف کنید و در صورت امکان، گواهینامه‌ها را درج کنید. هرچه اطلاعات بیشتری در مورد عملکرد گذشته خود ارائه دهید، احتمال برنده شدن در تجارت در آینده بیشتر می شود. صنایع شرودر طیف کاملی از راه حل های تهویه مایع پیشرفته را ارائه می دهد. آنها در خط مقدم صنعت تهویه مایع باقی مانده اند و وب سایت آنها نقش بزرگی ایفا می کند. وب‌سایت صنایع شرودر تعداد بی‌شماری از صفحات وب‌سایت خاص صنعت را برای هر یک از بازارهایی که ارائه می‌کنند، دارد. پس از مرور این صفحات، شرکایی که به دنبال همکاری با شرودر هستند، می توانند ببینند که تخصص فنی آنها چقدر عمیق است. از خودرو و چاپ گرفته تا جنگلداری و راه آهن، تعداد زیادی بروشور و اطلاعات قابل دانلود وجود دارد.

اخبار و بیانیه های مطبوعاتی

ما می‌دانیم که شما در تجارت تولید هستید، نه تجارت خبری، بلکه روابط عمومی برای تولیدکنندگان اهمیت دارد. خریدارانی که شما را ارزیابی می‌کنند که می‌خواهید ببینید در کسب و کار شما چه می‌گذرد، و ارائه یک مکان متمرکز برای اخبار، راهی عالی برای کنترل پیام و اطمینان از دریافت داستان کامل است. این بیانیه‌های مطبوعاتی می‌توانند استخدام‌های جدید، نوآوری‌ها، خریدها، انتشار محصولات و غیره را پوشش دهند. اگر به‌روزرسانی ارزش اعلامی برای مشتریان، بالقوه‌ها یا اعضای کارکنان را داشته باشد، ارزش یک جایگاه در وب‌سایت شما را دارد.

ایمنی

عرضه‌کننده‌ای که ایمنی را جدی نمی‌گیرد، ریسک بزرگی برای خریداران است. با بیانیه ایمنی قوی در محل کار که تعهد شما به HSE و سایر مقررات را بیان می کند، به آنها بگویید که ایمنی در کسب و کار شما یک اولویت است.

5. از سیستم کاتالوگ محصولات ساخته شده برای محصولات صنعتی استفاده کنید

 

محصولات و خدماتی که ارائه می کنید ارزشمند هستند، اما چیزی که برای خریداران مفیدتر است دانش شماست. فراتر رفتن از کاتالوگ برای نشان دادن درک عمیق خود از مسائل مربوط به تصاویر بزرگ که خریداران را تحت تأثیر قرار می دهند و ارتباط برقرار کردن با نحوه حل آنها شما را از رقبا جدا می کند. مطمئن شوید که یک سیستم آنلاین دارید که می تواند کاتالوگ محصولات شما را پشتیبانی کند. پلتفرم مناسب مدیریت محصول آنلاین شما را از طریق ابزارهای پشتیبان برای نگهداری خود کنترل می کند و به مشتریان شما اجازه می دهد تا با یک رابط سلف سرویس نیز کنترل داشته باشند تا محصولات و اجزای دقیقی را که نیازهای پروژه آنها را برآورده می کنند پیکربندی و انتخاب کنند. برای رتبه‌بندی در موتورهای جستجو و به دست آوردن بازدیدکنندگان واجد شرایط بیشتر، محتوای وب‌سایت شما باید با عبارات مختلف جستجوی طولانی که مشتریان بالقوه شما ممکن است در نوار جستجو تایپ کنند تا شما را بیابند، مطابقت داشته باشد. در کاتالوگ های شرکت آسیابرج مشخصات کامل بالابر هیدرولیکی ، بالابر صنعتی و آسانسور هیدرولیکی به سه زبان فارسی و انگلیسی و عربی موجود است.

 

 

چگونه محصولات و خدمات صنعتی را به مشتری های سختگیر خود بفروشیم

 

همه مشتریان به یک اندازه ایجاد نمی شوند. تعدادی کاملا آگاهانه و آماده خرید نزد شما خواهند آمد. دیگران - احتمالا اکثریت - نیاز به زمان زیادی برای پرورش و آموزش دارند. اغلب اوقات، بسیاری از تولیدکنندگان زمان و تلاش زیادی را صرف یک سرنخ می کنند تا نشان دهند که نوع مشتری مناسبی برای کسب و کار خود نیستند. خوشبختانه، کسب‌وکارهای صنعتی می‌توانند از وب‌سایت خود برای کمک به ساده‌سازی و به‌طور بالقوه تسریع فرآیند فروش استفاده کنند، در حالی که به طور همزمان خریداران غیرمجاز را حذف می‌کنند. آنچه در زیر می آید چهار نوع مشتری بالقوه است که معمولاً به بیشترین تلاش پرسنل فروش برای تبدیل آنها به مشتریان پولی نیاز دارند و نکاتی در مورد نحوه استفاده از وب سایت خود برای صرفه جویی در وقت و انرژی تیم فروش شما هستند.

1. مشتری "فقط در حال مرور".

این نوع مشتری در مراحل اولیه چرخه خرید است. آنها از یک نیاز موجود یا احتمالی آگاه هستند، اما هنوز در حال انجام تحقیقات اولیه هستند. این مشتری به طور بالقوه سوالات زیادی خواهد داشت، اما ممکن است در مورد نیازها، الزامات و حتی بودجه خود پاسخی نداشته باشد (حتی ممکن است هنوز این جزئیات را ندانند). کسانی که این اطلاعات را دارند احتمالاً در تشدید گفتگوهای فروش تردید خواهند کرد، یا به این دلیل که تأیید پروژه هنوز معلق است یا صرفاً به این دلیل که در مراحل تصمیم گیری خیلی زود است. درگیر شدن فروش با مشتریان در این مرحله مفید است. با این حال، کسب‌وکارهای صنعتی می‌توانند با داشتن یک وب‌سایت قوی و دقیق، با اطلاعات فنی و مشخصات عمیق برای پشتیبانی از گفتگوهای فروش، سود قابل توجهی ببرند. در صورت لزوم یک کاتالوگ کامل محصول یا سبد فنی ارائه دهید. کسب‌وکارهای صنعتی باید در وب‌سایت خود تا حد امکان به سؤالات احتمالی درباره محصولات/خدمات خود پاسخ دهند. هر چه داده ها و جزئیات بیشتر در دسترس باشد، فروشنده باید زمان کمتری را با این مشتری صرف کند، آنها را آموزش دهد و آنها را با پیشنهادات و قابلیت های شرکت شما آشنا کند. سپس وقتی این مشتری آماده خرید شد، تیم فروش را کاملاً آگاه و آماده خرید درگیر می کند.

2. مشتری شکاک

نام دیگر این نوع مشتری The Hesitator است. این مشتری ممکن است همه چیزهایی را که شما برای گفتن دارید شنیده باشد و همه چیز را در مورد محصول/خدمات شما می داند، اما هنوز در این زمینه مقاومت می کند. به نظر می رسد از تعهد می ترسند. حقیقت این است که به احتمال زیاد چنین است. شاید آنها نسبت به توانایی محصول شما برای عملکرد همانطور که نشان داده شده است محتاط هستند یا در کیفیت خدمات مشتری شما تردید دارند. راه حل، در بسیاری از موارد، پرداختن به این ترس ها و رفع آنها با محتوای ارزشمند است. مرددها می خواهند بدانند که شما به وعده های خود عمل خواهید کرد و نتایجی را که آنها انتظار دارند را مشاهده خواهید کرد. چند راه برای رفع نگرانی آنها وجود دارد. سوالات متداول راه حل آسان بازاریابی محتوا برای پاسخگویی به سوالات و ترس های خریداران است. می توانید سوالات متداول را در صفحات محصولات یا خدمات خود اضافه کنید و تماشا کنید که سئوی شما را تقویت می کند! این یک مبادله برد برد برای خریداران احتمالی شما و رتبه وب سایت شما است. ثابت شده است که ویدیوها، از جمله نمایش‌های محصول، گشت‌های کارخانه، نکات عیب‌یابی، و مطالب مشابه (مانند مثال زیر)، به بستن فروش کمک می‌کنند. راه دیگر برای ارائه محتوای با ارزش تر به صورت آنلاین، نمایش توصیفات مشتریان خوشحال، فهرست مشتریان و مطالعات موردی است. مرددها می خواهند بدانند چه کسی در گذشته با شما کار کرده است و در نتیجه آن شرکت ها چگونه عمل کرده اند. مطالعات موردی شما همیشه باید به موارد زیر توجه داشته باشد :

- مشکلات یا نقاط دردناکی که مشتری تجربه می کرد

- چگونه این مشکلات بر کسب و کار آنها تأثیر گذاشت

- بهبودی که آنها در نتیجه استفاده از راه حل یا محصول شما مشاهده کردند

- چگونه کسب و کار یا زندگی کاری آنها پس از کار با شما تغییر کرد

مطالعات موردی در سرتاسر قیف فروش کار می‌کنند، زیرا باعث ایجاد آگاهی از برند، پرورش چشم‌اندازها و حمایت از تیم فروش شما می‌شوند.

 

3. مشتری فاقد صلاحیت (با نام مستعار غیر مشتری)

 

واقعاً منصفانه نیست که حتی این نوع شرکت را "مشتری" خطاب کنید، زیرا به احتمال زیاد آنها هرگز از شما خرید نخواهند کرد. چرا؟ زیرا شما محصولات/خدمات مورد نظر آنها را ارائه نمی دهید. یا شاید محصول شما نمی تواند مطابق مشخصات آنها ساخته شود. صرف نظر از این که چرا، پرسنل فروش اغلب در سرگرمی و اطلاع رسانی به این شرکت ها گیر می کنند، اما متوجه می شوند که زمان بیهوده سپری شده است. درست مانند مشتری «فقط مرور»، پاسخ در اینجا این است که تا حد امکان جزئیات بیشتری در مورد پیشنهادات محصول/خدمات خود در وب سایت خود درج کنید، از جمله کاتالوگ محصولات، تخصص ها و قابلیت ها، و نقشه های CAD قابل دانلود در صورت لزوم. هر چه یک مشتری فاقد صلاحیت زودتر متوجه شود که شما تامین کننده مورد نیاز او نیستید، احتمال اینکه وقت فروشنده را تلف کند کمتر می شود. به این ترتیب، تیم فروش شما می تواند روی آن دسته از مشتریانی تمرکز کند که واقعاً به آنچه شما ارائه می دهید نیاز دارند.

4. مشتری شرکت دیگر

از برخی جهات، برنده شدن این مشتریان سخت ترین است، زیرا آنها مشتریان رقیب شما هستند (یا تقریباً هستند). این مشتریان چه در این مورد پیشاپیش باشند و چه نباشند، به دنبال قیمت‌ها، قابلیت‌ها و افزونه‌های خدمات مقایسه‌ای هستند. آنها ممکن است بخواهند این اطلاعات به مذاکره در مورد معاملات بهتر با یک تأمین کننده موجود یا تأمین کننده ای که در تلاش برای برنده شدن تجارت آنها است کمک کند. از طرف دیگر، آنها ممکن است مشتاق باشند ببینند آیا تأمین کنندگان بهتری وجود دارد یا خیر. به هر دلیلی، تمام مطالب و اطلاعات ذکر شده در بالا وارد عمل خواهند شد. ایده این است که بیش از بهترین قدم خود را به جلو بگذارید - شما می خواهید کتابی باز باشید. چرا؟ برای شروع، احتمالاً رقیب شما با این جزئیات چندان حاضر نبوده است. یکی دیگر از مراحل، ثبت رایگان در Thomasnet.com است، جایی که بیش از یک میلیون خریدار در بازار هستند. هرچه اطلاعاتی در مورد شرکت و پیشنهادات آن به راحتی در دسترس قرار دهید، این مشتری با شما احساس راحتی بیشتری خواهد کرد. شرکت شما صادقانه تر و دقیق تر خواهد بود. این ادراک می تواند توسط پرسنل فروش شما برای برنده شدن این تجارت از رقیب شما استفاده شود. هزاران تولید کننده و شرکت صنعتی آمریکای شمالی کسب و کار خود را در Thomasnet.com فهرست می کنند تا با خریداران، مهندسان و متخصصان تدارکات بیشتری ارتباط برقرار کنند. USTEK می خواست تجارت خود را توسعه دهد اما منابع محدودی برای اجرای طرح خود داشت زیرا آنها یک شرکت کوچک بودند. آنها به توماس روی آوردند و این مشارکت نتایج فوری برای USTEK به همراه داشت. امی هولبروک، مدیر عملیات USTEK گفت: «هفته‌ای که با توماس به صورت زنده پخش شد، سه تماس از مشتریان بالقوه داشتیم. او گفت: «در 18 ماه گذشته ما 37 محصول جدید را برای مشتریان کاملاً جدید ارائه کرده‌ایم که فوق‌العاده است. هر یک از آنها از توماس نت آمدند. این چیزی بود که اگر برنامه ما نبود هرگز فرصت انجام آن را نداشتیم."

متأسفانه در ایران آنچنان مرجع صنعتی بارزی وجود ندارد که بتوان با اتکا به آن به فروش الکترونیک محصولات صنعتی خود امیدوار بود ولی شرکت آسیابرج با بهینه سازی و درج کامل تمام جزئیات انواع بالابر هیدرولیکی سعی در پر کردن این خلاء کرده است.

درک شخصیت های هدف شما به فروش موثرتر کمک می کند

بسیاری از کسب ‌وکارها می‌گویند که هر کسی که به محصولات یا خدمات آنها علاقه دارد را هدف قرار می‌دهند، اما این می‌تواند باعث اتلاف وقت، منابع و بودجه بازاریابی شود. ایجاد پرسونای خریدار خوب به شما این امکان را می دهد که به طور مؤثرتری به مخاطبان هدف خود با آنچه می خواهند و نیاز دارند دست یابید و شانس شما را برای تبدیل سرنخ ها به مشتری افزایش دهد. درک شخصیت‌های هدفتان همچنین به شما می‌گوید که از کدام ابزارهای بازاریابی محتوا باید بیشتر استفاده کنید و چگونه - مانند راهنماها یا ویدئوها - و در نهایت به شما کمک می‌کند تولید سرنخ را افزایش دهید و فروش را ببندید. برای درک واقعی اهداف خود وقت بگذارید. ابتدایی ترین اطلاعاتی که باید در مورد اهداف خود داشته باشید باید اهداف و چالش های شغلی آنها باشد. سپس محتوایی ایجاد کنید که به آن‌ها کمک می‌کند به آن اهداف دست یابند و چالش‌هایشان را حل کنند تا شما را سرحال نگه دارد.

 

 

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24