تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

 

عوامل تأثیرگذار بر قیمت بالابر هیدرولیکی نفربر

بالابرهای مخصوص حمل نفر یا همان سکوهای کار هوایی (AWP) ، مدل های قابل حمل و اقتصادی هستند که اغلب برای بلند کردن یک یا دو کارگر استفاده می شوند. این پلت فرم ها در ساخت و ساز، برق، مخابرات، زیرساخت ها، تعمیر و نگهداری، تمیز کردن پنجره ها، پیرایش درختان و موارد دیگر استفاده می شوند.

برخی از شرکت ها مانند آسیابرج بالابرهای برقی با کیفیت را تولید و به فروش می رسانند. قیمت ها ممکن است به دلیل عوامل مختلف متفاوت باشند. برای دیدن قیمت های این بالابرها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

 

عوامل تعیین کننده قیمت بالابر نفربر :

شرایط و کارکرد بالابر

وضعیت بالابر قیمت آن را تعیین می کند. استفاده شده یا نو؟ اگر از آن استفاده شده است، چه مدت از آن استفاده شده است و آیا در حین کار آسیب دیده است یا خیر؟ یا خطری برای استفاده دارد؟ به عنوان مثال، خرید یک لیفتراک نو همیشه گرانتر از لیفتراک کارکرده خواهد بود.

مواد استفاده شده در بالابر نفربر

حتی برای یک مدل مشابه، تولید کنندگان مختلف بالابر قیمت های متفاوتی را ارائه می دهند. یکی از دلایل بالقوه برای این موضوع مواد استفاده شده است. قیمت بالابر از سازنده ای به سازنده دیگر متفاوت هستند.

برخی از تولیدکنندگان از مواد ارزان تر و به مقدار کمتر استفاده می کنند. و این بدان معنی است که شما فقط می توانید از آنها برای کوتاه مدت استفاده کنید. اما عمر سرویس و عملکرد ایمنی جای نگرانی خواهد داشت. به عنوان مثال یک بالابر دکلی برای بالا بردن کابین و نفر نیاز به ریل هایی دارد که دکل بالابر را بوجود می آورند که جنس این ریل ها بدلیل استحکام و سبکی می بایست از آلومینیوم باشد، در صورتیکه برخی تولیدکنندگان برای صرفه جویی اقتصادی از ریل های آهنی استفاده می کنند که باعث سنگینی و ایمنی کمتر بالابر خواهد شد.

در آسیابرج از مواد سبک اما مستحکم با بالاترین کیفیت استفاده می شود. به این ترتیب کیفیت پلتفرم با بهترین ویژگی ها نیز تضمین می شود. ما آلومینیوم آنادایز شده را به صورت استاندارد در تمام پلتفرم‌های خود ترکیب می‌کنیم، بنابراین دوام و محافظت در برابر خوردگی کل قسمت بیرونی سکو را افزایش می‌دهیم.

نوع تثبیت کننده ها (جک های استقرار)

نوع تثبیت کننده ها عاملی است که باید قبل از خرید بالابر در نظر گرفت. یک بالابر با تثبیت کننده دستی کندتر است و بنابراین بهره وری کمتری دارد. خوشبختانه در آسیابرج پلتفرم ها به صورت استاندارد دارای تثبیت خودکار هستند که در قیمت نهایی مزیت محسوب می شود. علاوه بر این، تثبیت کننده ها عمودی هستند، به این معنی که پلت فرم می تواند به راحتی در فضاهای کاهش یافته کار کند.

ایمنی بالابر

بالابرهای دارای سیستم تثبیت خودکار همیشه به دلیل دقت در تثبیت، امنیت خوبی را به ما ارائه می‌دهند. به اختصار:

• از خطاهای اپراتور جلوگیری کنید، سیستم SPEED به روشی دقیق و ایمن مسئول دستیابی به تثبیت کامل در نقطه 0 درجه است.

• توانایی بیشتر برای غلبه بر ناهمواری، کاهش نیاز به مکمل ها در تثبیت کننده ها برای دستیابی به نقطه ثبات.

• تثبیت کننده های عمودی دارای صفحه پشتیبانی از لاستیک غیر لغزنده هستند که از لغزش در ناهمواری جلوگیری می کند.

• استفاده از صفحات پشتیبانی را که در زمین های ناپایدار نقش مهمی دارند، کار با دستگاه را تسهیل می کند.

خدمات پس از فروش

ما از تخصص مورد نیاز سرویس فنی بالابر نفربر آگاه هستیم، به همین دلیل آسیابرج همیشه در خدمات پس از فروش خود پیشگام بوده است. یک خدمات پس از فروش خوب می تواند در درازمدت با نگهداری مناسب از پلتفرم شما، پول زیادی را صرفه جویی کند. به این ترتیب عمر مفید بالابر متحرک شما افزایش می یابد. این خدمات پس از فروش برای به حداقل رساندن زمان از کار افتادن پلتفرم ها مهم هستند که باعث بهره وری بیشتر و در نتیجه سود بیشتر در بازار می شود.

فن آوری پیشرفته بالابر

کنترل‌های اپراتور، سیستم کمکی، پانل‌های کنترل... همه این‌ها ارزش یک بالابر را تعیین می‌کنند. یک سکوی هوایی باید دارای کنترل های ساده اما ایمن باشد که امکان مانورهای همزمان را فراهم کند. در آسیابرج آنها سیستمی به نام کنترل ارتفاع دارند که با تشخیص از راه دور بصورت پیشگیرانه اجازه می دهد تا زمان خرابی دستگاه در حوادث را به حداقل برساند و به دنبال بالاترین بهره وری از پلتفرم ها باشد. علاوه بر این، کنترل های الکتروهیدرولیک ایمنی سیستم الکتریکی را با قابلیت اطمینان سیستم هیدرولیک ترکیب می کند تا به حرکت های سیال، مانورهای همزمان با حرکات دقیق دست یابد.

شرکت های اصلی و بینش در مورد سهم بازار بالابرهای متحرک

تولیدکنندگان اصلی بیشتر بر ارائه سخت افزار با کیفیت بالا برای تضمین حفاظت و رفاه نفرات تمرکز می کنند. علاوه بر این، سازمان ها منابع بیشتری را برای اکتشاف و بهبود ساخت بالابرهای پیشرفته اختصاص می دهند. ضمناً شرکت هایی مانند آسیابرج راه حل های اصلاح شده ای را برای رسیدگی به مسائل در صنایع کاربردی ارائه می دهند. یک مثال از این موارد تثبیت‌کننده خودکار است، سیستمی که برای افزایش بهره‌وری پلت‌فرم‌ها به لطف تثبیت سریع‌تر، دقیق‌تر و ایمن‌تر طراحی شده است.

محدودیت وزن (ظرفیت حمل بالابر)

همچنین ظرفیت وزنی یک بالابر صنعتی بر قیمت آن تاثیر خواهد داشت. به عنوان مثال، اکثر بالابرهای بوم دار دارای سکوهای کاری هستند که می توانند بیش از 300 کیلوگرم را در خود جای دهند. برای رعایت مشخصات و محدودیت‌های مربوط به برند و مدل خاصی که قصد خرید آن را دارید، وقت بگذارید. شما همچنین می توانید در مورد اینکه آیا قیمت گذاری به ظرفیت وزن بستگی دارد یا خیر پرس و جو کنید.

 

عوامل موثر بر قیمت بالابر باری هیدرولیک

با توسعه مداوم صنعت بالابر، قیمت بالابر باری هیدرولیک نیز متفاوت است. قیمت ارائه شده توسط سازندگان مختلف تجهیزات مشابه همیشه تفاوت کمی دارد. این هنوز یک ماشین استاندارد است. قیمت بالابر باری هیدرولیک سفارشی غیر استاندارد خیره کننده است و قابل قضاوت نیست. هم از جهت اطمینان از ایمنی کارکرد کامل و هم صرفه جویی نسبی هزینه، عوامل مهم در تعیین قیمت بالابر باری هیدرولیک هستند، بنابراین چه عوامل مهم دیگری بر قیمت بالابر باری هیدرولیک تأثیر می گذارد؟

 

 

ویژگی های منطقه ای سازندگان بالابر باری هیدرولیک

شکی نیست که سازندگانی که شما با آنها مشورت می کنید هزاران کیلومتر با محل استفاده از خود دستگاه فاصله دارند و قیمت های استعلام شده توسط سازندگان نزدیک محل استفاده قطعاً کاملاً متفاوت است. اگرچه بسیاری از تولید کنندگان می گویند که این حمل و نقل طبیعی است، اما قیمت تجهیزات دورتر از محل استفاده از آن بالاتر از نزدیکترین آنها است. بنابراین در هنگام خرید سعی کنید کارخانه های اطراف استان ها و شهرستان های خود را انتخاب کنید.

چرخه سفارش بالابر باری هیدرولیک

بالابر باری هیدرولیک ثابت اساساً غیر استاندارد است که مطابق با نیازهای مشتریان سفارشی شده است، بنابراین یک مشکل چرخه را شامل می شود. وقتی خط تولید شلوغ است، برای استفاده از پلت فرم بالابر هیدرولیک بسیار مضطرب هستید. در این زمان، برخی از تولیدکنندگان از این فرصت برای افزایش قیمت استفاده می‌کنند، بنابراین هنگام خرید باید به تناوب بودن آن توجه کنیم قبل از عجله برای رسیدگی به بودجه منتظر اتفاقات نباشید.

جنس مورد استفاده برای ساخت بالابر باری هیدرولیک

برای یک مدل، تولید کنندگان مختلف قیمت های متفاوتی را ارائه می دهند. یکی از دلایل احتمالی این است که مواد استفاده شده توسط هر سازنده متفاوت است. همان طور که برای بالابرهای مخصوص حمل نفر توضیح داده شد، برای تولید بالابرهای باری نیز برخی از تولید کنندگان از اجناس ضعیف تر استفاده می کنند، که باعث استفاده کمتری از دستگاه در طول زمان خواهد شد. بنابراین، در فرآیند مقایسه قیمت، اگر هر یک از آنها قیمت پایینی دارند، برای خرید ارزان طمع نکنید، بعداً فقط پول و انرژی بیشتری برای تعمیر آن هدر خواهید داد.

تعداد بالابر باری جهت خرید

مشتریان دقیق در فرآیند پرس و جو، متوجه خواهید شد که هر زمان در مورد قیمت سوال کنید، بسیاری از تولید کنندگان ابتدا از شما می پرسند: چند عدد می خواهید؟ معنی آن چیست؟ یعنی هر چه بیشتر بخرید تخفیف بیشتری می گیرید. بنابراین اگر دارای پروژه بزرگی هستید، اما باید آن را در چند مرحله تکمیل کنید، می‌توانید از قبل برنامه‌ریزی کنید، تعداد، اندازه و مدل دستگاه را در یک زمان تأیید کنید تا خرید انجام شود. ممکن است یکی امسال، دو تا سال آینده و چهار دستگاه در آینده خریداری کنید. در ابتدا به نظر می رسد که شما خرید کرده و نیاز خود را برطرف ساخته اید، اما در واقع تخفیفی که از آن برخوردارید به اندازه یک بار خرید نیست و از حداکثر تخفیف بهره نبرده اید. (این پیشنهاد محدود به برخی از مشتریان مانند پروژه های مهندسی است)

پیکربندی لوازم جانبی بالابر باری هیدرولیک

برخی از تولیدکنندگان دقیق و متفکر قیمت های بالایی را ارائه می دهند، نه به این دلیل که مشتریان را به دام می اندازند، بلکه به این دلیل که محصولات آنها واقعاً برای بهینه سازی فناوری و بهبود ایمنی، راحتی و دوام بالابر باری هیدرولیک در سطوح فنی مختلف، مانند حفاظت از اضافه بار، فوق العاده است. حفاظت بالا، ضد انفجار الکتریکی، توری ایمنی و غیره، از اصول تولید این تولیدکنندگان است. بنابراین وقتی با سازنده مشورت می کنید با نقل قول بالا، لطفا نگران نباشید و شکایت نکنید که چرا اینقدر قیمت بالایی دارد؟ لطفاً از سازنده بپرسید که آیا مزایای متفاوتی وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند تا پلت فرم بالابر هیدرولیکی بهتر و ایمن تری را برای خود پیدا کنید.

 

چه عواملی قیمت بالابر هیدرولیکی پشت ماشینی را تعیین می کند؟

در این قسمت قصد داریم به تفصیل توضیح دهیم که چه عواملی قیمت بالابر پشت ماشینی را تعیین می‌کنند تا بتوانیم بهره‌وری را ارزیابی کنیم. اولاً ویژگی‌های پلتفرم‌های خود را تعریف می‌کنیم و به این دلیل که امروزه آنها پربازده‌ترین پلتفرم‌های موجود در بازار هستند و دوم اینکه خدمات پس از فروش، بهره‌وری و در نتیجه سودآوری آنها را بیشتر می‌کند.

قابلیت استفاده

آسیابرج ترجیح داده است که تثبیت کننده خودکار را به عنوان استاندارد استفاده کند و هدف آن این است که سکوهای ما را به کاربردی ترین سکوهای هوایی در کامیون های موجود در بازار تبدیل کند. چرا؟ بسیار ساده است، ما نیاز مشتریان خود را درک می کنیم که بتوانیم کار را در ارتفاع و در سطوح شیب دار انجام دهیم، در فضاهای کوچک و همچنین به روشی چابک، دقیق و ایمن عمل کنیم. با تثبیت خودکار، این سه نیاز را که بعداً تعریف خواهیم کرد، پوشش می دهیم. ساده است، زیرا ما فقط با یک کلیک از پانل شاسی مانند پانل سبد، تثبیت را انجام می دهیم، زیرا سیستم سرعت مسئول یک روش کارآمد برای رسیدن به نقطه "0" به دقیق ترین و مطمئن ترین راه از زمان تثبیت است. با یک نقطه "0" دقیق همیشه امنیت مثبت است و همچنین از خطاهای موقعیت یابی اپراتور جلوگیری می کند.

چگونه فضای کاری را کاهش دهیم؟

تثبیت کننده های ما که H + H عمودی هستند به فضاهای وسیع تری نسبت به اندازه خود کامیون برای تثبیت نیاز ندارند، برخی تولیدکنندگان از تثبیت کننده های مایل A در تولیدات خود استفاده می کنند که فضای بیشتری نسبت به خود کامیون نیاز دارد. در نتیجه این پلت فرم ها بهره وری کمتری دارند. از ایرادات دیگر جک های استقرار مایل می توان به این موراد اشاره کرد :

• ممکن است به سطح آسیب برسانند

• استفاده از صفحات پشتیبانی را سخت تر می کنند

• تراز کردن و گرفتن Ok تثبیت سخت تر است

همه این عوامل به میزان کمتری بر قیمت بالابر تأثیر می‌گذارند، اما بهره‌وری را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهند و تأثیر آن را بر قیمت بالابر به حداقل می‌رسانند.

سادگی

ما اطلاعات بیشتری را به اپراتور ارائه می دهیم و به لطف تثبیت خودکار، فرآیند استقرار بالابر ساده شده است، زیرا اپراتور می تواند تنها با یک کلیک بالابر را تثبیت کند و در زمان صرفه جویی و بهره وری افزایش می یابد.

• استفاده آسان تنها با یک کلیک بالابر مستقر خواهد شد

• امکان کنترل بالابر هم از روی کابین و هم از روی شاسی

• بالابر به سطحی که در آن تثبیت می شود آسیب نمی رساند

• اطلاعات بیشتر به اپراتور، QR آموزش عملیاتی و داشبورد

کیفیت (فاکتور مهم برای قیمت بالابر پشت ماشینی)

ما از مواد اولیه با کیفیت و قطعات بروز و استاندارد در تولید محصولات خود بهره برده ایم، بنابراین دوام و حفاظت در برابر خوردگی را در کل قسمت بیرونی بالابر افزایش می‌دهیم.

مواد سبک وزن و مقاوم پیشرفته ما وزن بهینه را برای وسایل نقلیه تضمین می‌کند و به مشتریان خود امکان سفارشی‌سازی در کامیون (ماشین حمل بالابر) را می‌دهد، سفارشی‌سازی‌هایی که کار روزانه را برای اپراتور راحت‌تر می‌کند. امکان استفاده ایمن و همه کاره از تثبیت کننده های مستقیم. تمام تجهیزات الکتریکی به صورت داخلی در بازوهای سکوها ادغام شده اند تا از خطر آسیب در سقوط اجسام و مواد جلوگیری کنند. کیفیت یک فاکتور کلیدی هنگام ارزیابی قیمت یک پلت فرم هوایی در کامیون است، به لطف مواد با کیفیت خوب، ما از عمر طولانی تر بالابر اطمینان می دهیم.

ایمنی بالابر پشت ماشینی

پلتفرم‌های دارای سیستم تثبیت خودکار، علاوه بر سیستم‌های امنیتی مانند دکمه اجماع مانور و امکان مانورهای اضطراری از راه دور، همیشه امنیت خوبی را برای دقت خود در تثبیت به ما ارائه می‌دهند. به اختصار:

• از خطاهای اپراتور جلوگیری کنید، سیستم سرعت روشی دقیق و ایمن مسئول دستیابی به تثبیت کامل در 0 درجه است.

• توانایی بیشتر برای غلبه بر ناهمواری، کاهش نیاز به مکمل ها در تثبیت کننده ها برای دستیابی به ثبات دقیق.

• از لغزش در ناهمواری جلوگیری می کند، تثبیت کننده های عمودی دارای صفحه پشتیبانی از لاستیک غیر لغزنده هستند.

• استفاده از صفحات پشتیبانی را که در زمین های ناپایدار مهم هستند، کار با بالابر را تسهیل می کند.

• مجهز به کلیه وسایل ایمنی و اضطراری مطابق با مقررات.

نتیجه

عوامل مختلفی بر قیمت انواع بالابر تأثیر می گذارد. به عنوان یک خریدار می توانید با خرید تجهیزات بیشتر از تخفیف های خوبی بهره مند شوید. همیشه به دنبال کیفیت باشید! در نهایت می توانید در شرکت آسیابرج عوامل تعیین کننده قیمت انواع بالابر را بررسی کنید. به طور خلاصه پرداخت قیمت مصوب برای یک کالا یک حقیقت واقعی است. با اشتراک گذاری این مطالب امیدواریم به شما در انتخاب بهتر بالابر هیدرولیکی کمک کرده باشیم.

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24