تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

بالابر با بوم چهار جهتي

بوم اين بالابر هيدروليکي از چهار بخش تشکيل شده است و با باز شدن بوم ها ارتفاع دسترسي بالابر به 25 متر مي رسد. اما تفاوت اين بالابر با ساير بالابر ها در تحت زاويه حرکت کردن بوم هاي آن است. به اين صورت که هر کدام از بوم ها مي تواند در هر زاويه اي (افقي و عمودي) حرکت کند و دسترسي به هر نقطه اي را براي کاربر امکان پذير سازد. اين امر باعث مي شود تا بتوان به جاهايي که سر راهشان موانع خاصي وجود دارد، دست پيدا کرد و کار تعميرات يا نگهداري ساختمان و مواردي شبيه به اين را براحتي انجام داد.

وزن اين بالابر تلسکوپي 2/5 تن بوده و ظرفيت حمل سکوي آن 300 کيلوگرم مي باشد.

 

 

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24