تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

بعضی از چرخ های انواع بالابر هیدرولیکی با کفپوش های چوبی سازگاری مناسبی ندارند. ممکن است فکر کنید این طور نیست اما ...

 

 

شخصی تعدادی عکس از بالابر آکاردئونی که در مدرسه موسیقی لندن مورد استفاده قرار می گرفت، ارسال نموده است. در توضیح عکس ها کاربر بالابر قصد داشته تا بالابر را از روی یک سطح شیب دار با کفپوش چوبی به داخل سالن منتقل کند تا بوسیله بالابر کار تعویض لامپ های سالن موسیقی را انجام دهد. حدس بزنید چه اتفاقی افتاد؟ نیرویی که در این موقعیت شیب دار به چرخ های جلوی بالابر وارد می آید حدود چهار و نیم تن محاسبه شده، در نتیجه سطح بیرونی کفپوش چوبی تحمل این وزن را نیاورده و همانطور که در عکس ها مشخص است، دچار آسیب و شکستگی گردیده است.

 

 

جدا از مساله خراب شدن کفپوش های حساس، استفاده از بالابر هیدرولیکی در سطوحی که با چرخ های بالابر مطابقت ندارد، موجب ایجاد خطر برای کاربر بالابر و سایر افراد می گردد. چه بسا که همین مورد باعث کشته شدن تعدادی از افرادی که از بالابر در سطوح نا مناسب استفاده کرده اند شده است. خراب شدن و آسیب دیدن سطح زیر چرخ های بالابر منجر به عدم تعادل بالابر شده و سقوط آن را در پی خواهد داشت. خوشبختانه این اتفاق برای بالابر مدرسه موسیقی لندن در حالت بسته دستگاه و در زمان جابه جا کردن آن اتفاق افتاده است. استفاده از بالابر روی این سطح چوبی و بالا رفتن آن می توانست عواقب سنگینی به همراه داشته باشد.

 

 

در استفاده از بالابرهای هیدرولیکی دقت بیشتر و تمرکز بالا داشته باشید و حتما به نکات دستورالعمل استفاده از بالابر توجه نمایید.

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24