تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

 

در این سانحه یک جرثقیل چهار محوره بر روی ساختمان سینمایی که داخل مجتمع خرید در حال ساخت بود سقوط کرد. این مرکز خرید در تنسی آمریکا واقع گردیده است. این جرثقیل از نوع ترکس و دارای 6 بوم تلسکوپی است که جهت هدایت به سمت بالا و افق طراحی گردیده است. زمانی که جرثقیل برای بلند کردن یونیت و تجهیزات تهویه هوا اقدام کرده بود تا آنرا در مرکز پشت بام ساختمان سینما قرار دهد، دکل آن به حد نهایت باز شده و شاسی دستگاه از قسمت پشت بالا رفته و موجب سقوط بوم تلسکوپی می گردد. البته طبق مشاهدات کارشناسان علت اصلی این موضوع کار با جرثقیل در شرایط آب و هوایی نامطلوب ذکر گردیده است. خسارت وارد شده به ساختمان و خود جرثقیل بسیار جزیی بوده و خوشبختانه کسی در این اتفاق دچار آسیب دیدگی نشده است.

 

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24