تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

یک بالابر تریلر محصول شرکت نیفتی انگلیس از محوطه حیاط کارخانه ویلسون واقع در اوکندن جنوبی انگلستان دزدیده شد، که البته به لطف اقدام سریع پلیس محلی و رسانه ها، 48 ساعت بعد و بدون مشکل خاصی پیدا شد.

دزد ها با بریدن حصارهای فنس وارد شده و سپس توسط یک وانت حمل و نقل فورد بالابر را با خود بردند. این شرکت و پلیس محلی به سرعت دوربین های مدار بسته را از منابع گوناگون، همراه با دوربین دایره ای از یک ماشین گشت و یک اتوبوس، بررسی کردند. این بالابر در منطقه تیبوری کشف شد و در حال حاضر به شرکت مالک دستگاه تحویل داده شده است. امیدواریم دزدها نیز دستگیر شده و با انجام اقداماتی پیگیرانه بتوان از وقوع چنین رویدادهایی جلوگیری نمود.

 

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24