تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

شرکت آسیابرج ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران ایشان، آمادگی خود جهت همکاری با مساجد ، حسینیه ها ، تکیه ها و سایر اماکن مذهبی جهت برگزاری مراسم عزاداری را اعلام می دارد. لازم به ذکر است که پیش از این بارها از بالابرهای متحرک آسیابرج (انواع بالابر دکلی و ریلی ، انواع بالابر آکاردئونی و سایر بالابرهای هیدرولیکی) جهت انجام این قبیل امور استفاده گردیده و ضمن حفظ ایمنی افراد، مراسم های باشکوهی برگزار گردیده است.

 

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24