تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

یک جک پالت از قطعات مختلفی تشکیل شده است. این قطعات شامل شاسی اصلی دستگاه، دسته فرمان، چرخ فرمان، جک هیدرولیک، پمپ هیدرولیک و چرخ مخصوص جک پالت می باشد. مجموعه این قطعات دستگاهی را درست می کنند که قابلیت حمل پالت های سنگین را خواهد داشت. هر کدام این قطعات مشخصات مخصوص خود را دارد. بعنوان مثال پمپ هیدرولیک آن بصورت فشرده طراحی شده تا با اشغال کمترین فضا بیشترین نیرو را منتقل کند. نیرویی که در سیستم ایجاد می شود اثر مکانیسم هیدرولیکی است، به این صورت که روغن هیدرولیک از طریق منافذ هیدرولیکی و پمپ باعث بالا رفتن جک شده و در نهایت شاخک های دستگاه بالا می رود.

 

 

جک پالت معمولاً در در سطوح صاف حرکت می کند. سطوحی مثل کف انبارها و سالن های ذخیره اجناس. کلیه بارها و اجناسی که جک پالت آنها را جابجا می کند روی پالت قرار دارند. پالت های چوبی یا پلاستیکی. ولی این موضوع در همه موارد صادق نیست، زیرا جک پالت می تواند در سطوح دیگری نیز حرکت کند. تنها نکته اینجاست که برای هر سطحی یک نوع چرخ خاص وجود دارد که دستگاه به آن مجهز می شود. بعنوان مثال برای سطوح حساس که می خواهند آسیبی به زمین وارد نشود، از چرخ های لاستیکی استفاده می کنند و یا جهت سطوح صاف و صیقلی برخی انبارها از چرخ های پلی اورتان استفاده می شود. در سطوح ضمخت تر از چرخ های فلزی می توان استفاده کرد.

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24