تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

 

استفاده از بالابر به علت کرونا

قبل از شیوع ویروس کرونا در جهان، خانواده ای بدلیل عدم وجود امکانات مناسبِ سلامتی در خانه خود، بطور موقت مادر خود را جهت رسیدگی بهتر به یک مرکز سلامت و نگهداری سالمندان می سپارند، اما با شیوع این ویروس نمی توانند وی را از مرکز ذکر شده مرخص کنند. و فرزندان خانواده به دلیل طولانی شدن زمان دیدار مادر مجبور می شوند با استفاده از یک بالابر هیدرولیکی مادر خود را از پشت پنجره درمانگاه ملاقات کنند. این ملاقات در یکی از شهرهای مجارستان در هفته جاری روی داد. گفتنی است بالابر مورد استفاده تحمل 300 کیلوگرم وزن را داشته و تا ارتفاع 20 متری دسترسی دارد ولی این خانواده برای دیدن مادر خود تنها 7 متر توسط بالابر بالا رفتند. این موضوع بدلیل منحصر به فرد بودن از سوژه های رسانه ها دنیا محسوب می شود.

 

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24