تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

 

 

با همه گیری پاندمی کرونا در سرتاسر دنیا شیوه معمول زندگی افراد در جوامع دستخوش تغییرات مهمی گردیده است تا بتوانند در این شرایط سالم بمانند و یا در صورت بروز بیماری از سرایت آن پیشگیری کنند. با کشف واکسن کووید19 همچنان روش های پیشگیری و رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی حرف اول در مهار این ویروس را می زنند. امروزه همه با روش ها متداول استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و شستشوی مداوم دست ها آشنایی دارند، ولی در برخی شرایط و در بعضی اماکن نکات خاصی وجود دارد که می بایست رعایت شود. یکی از این اماکن که عمدتا عمومی می باشد فضای داخل کابین بالابر و آسانسور است. در چنین اماکنی رعایت نکات زیر ضروری است :

- استفاده از مواد ضد عفونی کننده قبل و بعد از استفاده از بالابر

- استفاده از دستمال برای تماس با دکمه ها

- ایستادن افراد پشت به یکدیگر

- سوار نشدن در کابین شلوغ و کوچک

- استفاده از ماسک

- پرهیز از صحبت کردن در داخل کابین

- روشن بودن سیستم تهویه

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24