تماس با واحد فروش 02153806 (خط ویژه)    02156716224 و 02156716223

اطلاعیه مهم شرکت آسیابرج

شرکت تولیدی آسیابرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع بالابرهای صنعتی شناخته شده است، اما متاسفانه اخیرا تعدادی افراد سود جو و شرکت های نوپا و تازه تاسیس در قالب کسب و کار خود از عکس محصولات و مشخصات این شرکت در سایت خود استفاده نموده اند. لذا از کلیه مشتریان گرامی تقاضا می گردد حتما هنگام خرید جهت اطینان، از محصول مدنظر خود دیدن فرموده و رزومه کاری و نمونه کار دریافت نمایند.

روز گذشته یک بالابر تلسکوپی در فلوریدای آمرکیا به علت برخورد با خطوط برق بالای سر خود دچار آتش سوزی شد. در اثر برخورد سبد بالابر با خطوط برق قوس الکتریکی ایجاد گشته و نیرو از سبد به بدنه دستگاه انتقال می یابد و با توجه به اینکه شاسی روی زمین قرار داشته، بدنه دچار حریق می شود. فردی که روی سبد بالابر قرار داشته هنگام هدایت آن و در زمان برخورد سبد با سیم های برق، بالاتر از خطوط برق می رود و خودش برخوردی پیدا نمی کند. با حضور تیم آتش نشانی فرد را از طریق نردبان های خود به پایین انتقال داده و او را از یک خطر جدی و جراحات شدید نجات می دهند.

 

 

تماس با واحد فروش

021-53806

آدرس ما

تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24