• 53806- 021
  • تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24

ایمنی یک بالابر هیدرولیکی در چه حد است؟

يک بالابر هيدروليکي تا چه حد ايمن است؟

اگر تا به حال از يک کارگاه عمراني يا سالن صنعتي يا هر کارخانه اي بازديد کرده باشيد احتمالا در آنجا حداقل يک سکوي کار هوايي که در صنعت با نام بالابر هيدروليکي شناخته ميشود، ديده ايد. يک بالابر هيدروليکي وسيله اي است که عموماً به منظور بالا بردن اجسام سنگين از يک سطح پايين به سطحي بلندتر يا برعکس، کاربرد دارد. بديهي است که چنين اجسام و بارهاي سنگيني به صورت دستي قابل انتقال نسيتند، چرا که انجام اين کار با خطرات خاصي روبرو خواهد بود. از سوي ديگر استفاده از بالابر جابجايي بارهاي سنگين را صدها مرتبه آسان تر ميسازد.

امروزه چندين دليل وجود دارد که نشان مي دهد چرا آسانسورهاي هيدروليکي فوق العاده متداول و محبوب هستند. يکي از دلايل اصلي آن بحث ايمني است. سازندگان اين دستگاه ها ايمني را بعنوان نقطه قوت کار خود مطرح ميسازند و با بکارگيري از بهترين تکنولوژي ها اين اطمينان را به کاربران مي دهند که دستگاه هايشان از حفاظت کافي براي نفرات و همچنين دوام عالي برخوردار است. انواع مختلفي از کنترل ها، سيستم هاي پشتيبان و حتي سطوح مقاوم در برابر لغزش وجود دارد که مي تواند به جلوگيري از حوادث مرگبار کمک کند. شغل کارگران کارخانه هاي صنعتي يا کارگاه هاي ساختماني از پرمخاطره ترين و خطرناک ترين شغل هاي دنيا ميباشد. سيستم هاي هيدروليکي بسادگي مي توانند اندکي باعث اطمينان خاطر و سهولت کار آنها شوند. همچنين يک بالابر هيدروليکي داراي سيستم فرود اضطراري و امداد و نجات است که مي تواند در شرايط اضطراري يا هنگام سوء عملکرد دستگاه يا هنگام قطع برق بسيار مفيد واقع گردد. اين سيستم فرود معمولاً بطور دستي کار مي کند. بنابراين اين نکته بسيار حياتي است که به دنبال ماشين يا وسيله اي باشيد که ايمني و اقدامات بهتر را در شرايط پيش بيني نشده، تضمين ميکنند.

آيا قصد تهيه و استفاده از بالابر را داريد؟ پس نبايد از نظرات کارشناسان آسيابرج غافل شويد. ما مي توانيم به شما اطمينان دهيم که روي بهترين بالابرها معامله انجام خواهيم داد و شما نا اميد نخواهيد شد. توجه داشته باشيد که هر گونه اطلاعاتي در زمينه انواع بالابر ثابت و متحرک و آکاردئوني را مي توانيد در وبسايت شرکت يا تماس با ايميل info@asiaborj.com و تلفن 53806-021 در اختيار داشته باشيد.

 

ایمنی یک بالابر هیدرولیکی در چه حد است؟
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

ادامه مطلب
بالابر چیست؟

بالابر چیست؟

بالابر به وسیله ای گفته می شود که برای حمل بار و نفر در ارتفاعات استفاده می شود. برای مطالعه
بیشتر در خصوص انواع و کاربرد بالابر وارد سایت آسیابرج شوید.

ادامه مطلب
بالابر ثابت چیست؟

بالابر ثابت چیست؟

بالابر ثابت چیست؟ | بررسی کاربرد و مزایای بالابر ثابت | معرفی انواع بالابر ثابت | کاربری های
بالابرهای ثابت

ادامه مطلب
بالابر متحرک چیست؟

بالابر متحرک چیست؟

بالابر متحرک چیست؟ | بررسی کاربرد و مزایای بالابر متحرک | معرفی انواع بالابر متحرک | کاربری های بالابرهای متحرک