• 53806- 021
  • تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24

ساخت بالابر خانگی با صرف هزینه کمتر

هنگام ساختن يک خانه سفارشي جديد ، کنترل هزينه ها که باعث مي شود بودجه در نظر گرفته شده متناسب با هزينه هاي ساخت باشد ، از شاهکارهاي ساخت و ساز است. هميشه هزينه هاي غير منتظره در مواردي مثل مصالح ، پيمانکاران ، و موارد ناخواسته وجود دارد ، بنابراين از قبل نياز به برنامه ريزي مي باشد . نصب آسانسور در خانه يک پروژه بزرگ است و مانند هر بازسازي بزرگ ، به اين معني است که مراحل زيادي وجود دارد که امکان افزايش هزينه هاي شما را دارد. اما ماندن در بودجه هنگام افزودن آسانسور در خانه مسلماً غيرممکن نيست. در واقع ، ما نکات ساده اي را در زير به اشتراک گذاشته ايم که به شما کمک مي کند در مراحل نصب آسانسور ، از برنامه ريزي تا مراقبت هاي بعدي ، هزينه هاي خود را پايين نگه داريد. در اينجا چند نکته ساده در اين رابطه قيد شده است :

داشتن برنامه

افزودن آسانسور به خانه روند مهيجي است. وقتي درمورد اين پروژه به خانواده و دوستان خود بگوييد ، آنها احتمالاً پيشنهادهاي زيادي خواهند داشت که فکر مي کنند فقط بازگشت سرمايه شما را افزايش مي دهد. با اين حال ، همه اين ايده ها مي توانند منجر به ويژگي هايي شوند که شما نيازي به آنها نداريد و هزينه هاي کلي شما را افزايش مي دهد. در حالي که آسانسور مطمئناً مي تواند به خانه شما ارزش افزوده دهد ، اما مهم است که همواره بودجه اوليه خود را مد نظر داشته باشيد. با يادداشت و نوشتن و برنامه ريزي اينکه چرا تصميم به خريد آسانسور گرفتيد و مواردي که براي کار در خانه شما لازم است ، پروژه را در مسير خود قرار دهيد.

بيش از حد سخت نگيريد و به دنبال طرح و مواد اوليه ساده و مناسب باشيد

قطعا در زمان شروع ساخت ساختمان جديد با پيشنهاد هاي متنوعي از طرف دوستان ، همکاران ، فاميل و حتي سازندگان خانه و پيمانکاران مواجه خواهيد شد. اينها ممکن است با پيشنهادات خود فکر خوبي در سر داشته باشند ، اما اغلب مي توانند از کنترل خارج شده و از دامنه بودجه نيز خارج شوند . شما بايد يک از برنامه ساده پيروي کرده و از يک متخصص در اين زمينه بهره ببريد و فقط از يک شخص براي ايده هاي نهايي استفاده کنيد. در قبول و خواستار اجراي هر ايده جديدي که در مورد آن مي شنويد مقاومت کنيد.

هرچه ويژگي هاي طراحي و ارتقاء بيشتري به پروژه آسانسور خانگی خود اضافه کنيد ، در نهايت کار گران تر تمام خواهد شد. به جاي اينکه بهترين کار را براي همه انتخاب کنيد ، طي مراحل کار با پيمانکار خود صحبت کنيد تا مشخص کنيد که واقعاً چه چيزي نياز داريد و بدون چه چيزي مي توانيد زندگي کنيد. شرکتي که انتخاب مي کنيد بايد بتواند نقشه هاي دقيق را در مراحل برنامه ريزي به شما ارائه دهد تا بتوانيد درک کنيد که آسانسور شما قبل از شروع ساخت چگونه در خانه شما ظاهر مي شود. اين کمک مي کند تا تغييرات بالقوه در طول مراحل ساخت را که در نهايت مي تواند هزينه هاي شما را افزايش دهد ، حذف کنيد.

پيگيري هزينه ها

برآورد و هزينه هاي نهايي مي تواند متفاوت باشد زيرا احتمال بروز چالش هاي پيش بيني نشده در هنگام نصب آسانسور خانگي وجود دارد. با اين حال ، يک شرکت باتجربه بايد بتواند به طور مرتب هزينه هاي روزانه را به شما ارائه دهد تا اطمينان حاصل شود که در طول مراحل خريد آسانسور ، از طراحي تا نصب ، هيچ شگفتي وجود ندارد.

سرويس و نگهداري بالابر
را از ياد نبريد

آسانسورهاي مسکوني به بازرسي هاي ايمني منظم نياز دارند ، اگرچه تعداد اين بازرسي ها بسته به قوانين استان يا ايالت شما متفاوت است. پس از نصب آسانسور در خانه ، مهم است که مرتباً آن را کنترل کنيد ، نه تنها براي رعايت قانون بلکه براي اطمينان از عملکرد روان همه چيز. بنابراين ، وقتي بودجه کلي خود را جمع مي کنيد ، نبايد هزينه تعمير و نگهداري بالقوه آسانسور را فراموش کنيد. شرکت آسيابرج براي کليه سيستم هاي آسانسور که توسط يک برنامه نگهداري پيشگيرانه با هزينه کم پشتيباني مي شوند ، ده سال گارانتي ارائه مي دهد ، که قطعات و نيروي کار را با نرخ کمتري نسبت به هر شرکت آسانسور ديگر ارائه مي دهد.

در صورت وجود پول کم ، مواد مصرفي تخفيفي تهيه کنيد

پس انداز مقداري پول براي خريد مواد با قيمت مناسب شرم آور نيست. برخي از شرکت هاي معروف وجه بالايي را براي مواد دريافت مي کنند ، اما کيفيت مشابه يا مشابه آن را مي توان با قيمت پايين تري در فروشگاه هاي تخفيف دار يافت.

از طرح ها و مواد اوليه ساده تر استفاده کنيد

يکي از اصلي ترين دلايلي که مردم براي ساختن خانه هاي سفارشي انتخاب مي کنند اين است که آنها مي توانند ويژگي هاي خود را اضافه کنند و آن را به سليقه خود شخصي کنند. نيازي به ساخت خانه اي که به نظر مي رسد ساده است ، تعداد ويژگي هاي خاص در حال انجام را محدود و اولويت بندي نمي کند يعني براي ساخت خانه اي با مشخصات و ويژگي هاي خاص که مد نظر شماست و مشخصات ايده آل شما را دارد نيازي به طراحي هاي عجيب و پيچيده نيست. بخاطر داشته باشيد که چرا در وهله اول اين مسير را طي کرديد. به عنوان مثال ، شخصي که مي خواهد آسانسور خانگي نصب کند ، همراه با ميزهاي مرمر و پنج شيرواني در طبقه آخر مي تواند اولويت بندي کرده و ابتدا خود بالابر را بسازد سپس به فکر تزئينات خاص و ويژه باشد. البته بايد به خود آسانسور خانگي و ويژگي هايي که نياز منزلتان را برطرف مي کند توجه بيشتر داشته باشيد يعني ابتدا خود بالابر را با تمام امکانات و بصورت کامل نصب کنيد که بعدها با کمبودي در اين زمينه مواجه نشده و از کم خرجي بابت آن پشيمان نشويد چرا که بالابر خانگي يک ضرورت است سپس به منظور صرفه جويي در هزينه ها مثلا به جاي سنگ مرمر درجه يک از سنگ مناسب با قيمت خوب استفاده کنيد و براي پوشش داخلي و خارجي آن به جاي مواد و مصالح گرانقيمت از مواد مناسب با قيمت مناسب تر بهره ببريد.

تخمين هزينه ها و پيگيري هزينه هاي واقعي

برآوردهاي اوليه و هزينه هاي نهايي اغلب متفاوت است. بدون پيگيري دقيق اين هزينه ها ، معمولا ساخت و ساز نهايي 20 درصد بيشتر از برآورد اوليه تمام مي شود. تمام هزينه ها را ثبت کنيد و اگر مورد جديدي پيش آمد آن را به ليست خود اضافه کنيد. يک سازنده سازمان يافته تمام هزينه ها را چک مي کند تا از شروع هرگونه شگفتي در آغاز ، در طول يا پايان پروژه جلوگيري کند. مي توانيد چک ليست زير را که به عنوان نمونه قرار داده ايم دانلود کرده و از آن در طول ساخت خود استفاده کنيد. از آن براي پيگيري دقيق تمام هزينه ها و به حداقل رساندن تغييرات در طول مسير استفاده کنيد. اين باعث مي شود که شما به جلو حرکت کرده و از سردرد ، استرس هاي غير ضروري و حمله هاي قلبي ناشي از اتفاقات ناگوار در طول ساخت و ساز جلوگيري کنيد.

ساخت بالابر خانگی با صرف هزینه کمتر
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

ادامه مطلب
بالابر چیست؟

بالابر چیست؟

بالابر به وسیله ای گفته می شود که برای حمل بار و نفر در ارتفاعات استفاده می شود. برای مطالعه
بیشتر در خصوص انواع و کاربرد بالابر وارد سایت آسیابرج شوید.

ادامه مطلب
بالابر ثابت چیست؟

بالابر ثابت چیست؟

بالابر ثابت چیست؟ | بررسی کاربرد و مزایای بالابر ثابت | معرفی انواع بالابر ثابت | کاربری های
بالابرهای ثابت

ادامه مطلب
بالابر متحرک چیست؟

بالابر متحرک چیست؟

بالابر متحرک چیست؟ | بررسی کاربرد و مزایای بالابر متحرک | معرفی انواع بالابر متحرک | کاربری های بالابرهای متحرک