• 53806- 021
  • تهران، کیلومتر ده جاده قدیم کرج، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار شهید ابوالقاسم، خیابان صنوبر دوم جنوبی، میدان فلسطین، انتهای خیابان سیزده آبان غربی، پلاک22 و 24

6 مزیت بالابر متحرک دکلی هیدرولیکی

 

بالابر دکلی هیدرولیکی نوعی بالابر است که از درایو هیدرولیک برای انتقال عمودی افراد یا اشیا استفاده می کند. به دو نوع کلی بالابر هیدرولیک ثابت و بالابر هیدرولیک متحرک تقسیم می شود. بالابرهای هیدرولیک ثابت را می توان بر اساس نیازهای کاربر (ارتفاع، بار، اندازه فضا) طراحی کرد. ارتفاع بالابر هیدرولیک متحرک از 4 متر تا 20 متر متغیر است و ظرفیت بار آن از 130 الی 250 کیلوگرم است. بالابرهای هیدرولیک متحرک خاص نیز می توانند با توجه به نیاز مشتری بصورت سفارشی ساخته شوند. بالابر نفربر عمودی از مواد آلیاژ آلومینیوم با مقاومت بالا و با کیفیت بالا استفاده می کند که دارای ظاهر زیبا، اندازه کوچک، وزن سبک، عملکرد انعطاف پذیر، کارکرد آسان، بلند کردن پایدار، ایمنی و قابلیت اطمینان است. ساختار سبک آن می تواند بالاترین ظرفیت بالابری را در یک فضای بسیار کوچک اعمال کند. به طور گسترده ای در کارخانه ها، هتل ها، رستوران ها، ایستگاه ها، تئاترها، سالن های نمایشگاه و مکان های دیگر استفاده می شود. این بهترین گزینه ایمن برای نگهداری ماشین آلات، دکوراسیون رنگ، تعویض لامپ، لوازم الکتریکی، تمیز کردن و تعمیر و نگهداری است.

امکانات

بالابر عمودی نفربر از پروفیل های آلومینیومی با مقاومت بالا ساخته شده است. با توجه به استحکام بالای پروفیل ها، دارای مزایای ظاهر زیبا، اندازه کوچک، وزن سبک، ساختار جمع و جور، حرکت راحت، سکوی بالابر پایدار، عملکرد راحت، ایمنی و قابلیت اطمینان و غیره است که کار را راحت تر می کند. می تواند سریع یا آهسته حرکت کند و با سرعت قابل تنظیم باشد. این دستگاه یک وسیله عملیاتی ایده آل در ارتفاع بالا برای تولید کارآمد و ایمن شرکت های مدرن است. محصولات اصلی به انواع بالابر آلومینیومی تک ستون، بالابر آلومینیومی دو ستون و بالابر آلومینیومی چهار ستون تقسیم می شوند.

کاربرد

بالابر عمودی تک ستونی: این سری از محصولات از نوع فضای بسته است که به طور گسترده جهت کار در ارتفاعات در هتل های ستاره دار، سوپرمارکت های بزرگ و سایر سالن ها و کارخانه ها استفاده می شود. دارای تعادل بالا بوده و کار با آن آسان است. می تواند وارد سالن عمومی شود و به دلخواه می تواند از آسانسور وارد و خارج شود. مصرف برق کم، بدون آلودگی، بدون آسیب به زمین در هنگام کار، قابل استفاده برای دیوار کاری و ضربه زدن، کار بدون بن بست. بالابر برقی آلومینیوم تک ستونی مجهز به ضمیمه پایه متقاطعی است که برای کار در آمفی تئاترها، سالن ها، کلیساها، مساجد و غیره بسیار مناسب است. نصب پایه ضمیمه بسیار آسان و انعطاف پذیر است. این پایه می تواند از موانعی مانند صندلی های ثابت با ارتفاع 1.1 متر عبور کند و می تواند به طور پایدار روی پله ها کار کند و از لوله فولادی مستطیلی با مقاومت بالا با استحکام و پایداری خوب ساخته شده است. مجهز به استانداردهای جهانی، متحرک و انعطاف پذیر می باشد. دهانه دو سر قاب قابل تنظیم است که می تواند با موانع مختلف سازگار شود. دو سر قاب به صورت عمودی قابل تنظیم است و می توان از آن برای کار بر روی شیب ها یا پله هایی با شیب خاص استفاده کرد.

بالابر عمودی دو ستونه : نسل جدیدی از محصولات جدید طراحی شده، تماماً با پروفیل های آلومینیومی با استحکام بالا ساخته شده است. به دلیل استحکام بالا، انحراف و نوسان سکوی بالابر بسیار کم است. این ساختار دو دکل، ظرفیت بار بزرگ، سطح پلت فرم بزرگ، پایداری عالی، عملیات انعطاف پذیر و اجرای راحت را به همراه دارد. ظاهر سبک آن می تواند بالاترین ظرفیت بالابری را در یک فضای بسیار کوچک اعمال کند. این بالابر به طور گسترده در کارخانه ها، هتل ها، ساختمان ها، مراکز خرید، ایستگاه ها، فرودگاه ها، استادیوم ها و غیره استفاده می شود. می توان از آن برای عملیات در ارتفاعات بالا مانند نصب و نگهداری خطوط برق، وسایل روشنایی، نظافت در ارتفاع، خطوط لوله هوایی و ارتفاعات بالا استفاده کرد.

در سال های اخیر، بازار بالابرِ دکلیِ هیدرولیکِ متحرکِ نفربر در حال رشد بوده است، بازار در حال گسترش است و دامنه کاربرد بسیار گسترده است. بیشترین استفاده در صنعت ارتفاعات است. می توان از آن در داخل و خارج از منزل استفاده کرد که راحت و سریع است. بالابرهای هیدرولیکی که به عنوان بالابر متحرک نیز شناخته می شوند، به طور گسترده ای در زیرزمین ها، بازسازی انبارها، قفسه های جدید، کارخانه های شیمیایی، کارگاه های تولید و سایر مکان ها استفاده می شوند. برای جابجایی کالا بین طبقات دوم و سوم کارخانه های صنعتی، رستوران ها و انبار هتل ها مناسب هستند. در ادامه، بیایید با شش مزیت بالابر دکلی هیدرولیک آشنا شویم :

1- کارایی بالای بالابر دکلی هیدرولیک

طراحی استاندارد بخش بالایی بالابر دکلی بدون سبد تضمین می کند که پلت فرم بالا نمی رود و سوئیچ های محدود کننده ایمنی کارکنان ساخت و ساز را تضمین می کند. ساختار آن بسیار پایدار است و می تواند اجسام سنگین را حمل کند، بلند کردن آن نسبتاً پایدار است و تعمیر و نگهداری بسیار راحتی دارد. این وسیله حمل و نقل خوبی برای طبقات و اتاق های کارخانه برای جایگزینی آسانسور است.

2- سیستم کنترل همزمان از درون سبد و از روی شاسی و کنترل از راه دور

بالابر دکلی هیدرولیک را می توان هم از درون سبد توسط اپراتور کنترل نمود و هم می توان در صورت بروز مشکل در سکوی دستگاه آنرا با کلیدهای فرمان روی بدنه بالابر بالا و پایین کرد، در برخی موارد بالابر دکلی مجهز به سیستم کنترل از راه دور توسط ریموت نیز می باشد که حتی بتواند در مکان های ساختمانی خشن کار کند تا عملکرد بهبود یابد.

3- کنترل در هر نقطه ای در ارتفاع

به منظور عملکرد بهتر و دقیق تر خصوصا در عملیات های ساخت و ساز، می توان بالابر دکلی هیدرولیک را در هر نقطه ای که نیاز باشد نگه داشت و کار انجام داد سپس به نقطه ای دیگر رفت.

4- عملکرد بالابری مناسب در بالابر دکلی هیدرولیک

سر و صدای کم، فضای بالاسری بیشتر پلت فرم، انتقال پایدار و لرزش کمتر همگی از ویژگی های عملکرد این نوع بالابر است.

5- بالابر دکلی هیدرولیک دارای توانایی کنترل قوی است

عملیات ساده است و می تواند نیازهای مختلف ارتفاعات مختلف را برآورده کند. با فشار دادن و توقف، عملیات در ارتفاع بالا را ساده و آسان می کند، ضمن اینکه قدرت بالابری خود را حفظ می نماید.

6– ایمنی بالابر دکلی هیدرولیک 

بالابر دارای عملکرد صفر موتور است، به طوری که موتور می تواند گشتاور کامل را در سرعت صفر تولید کند. حتی اگر ترمز شل باشد یا از کار بیفتد، جسم سنگین به پایین نمی لغزد و ایمنی و قابلیت اطمینان سیستم را تضمین می کند. استفاده از فناوری تنظیم سرعت تبدیل فرکانس AC پیشرفته برای انجام تحول فنی سیستم محرک الکتریکی بالابر، به طوری که دارای عملکرد منظم، بهبود راندمان عملیات، بهبود عملکرد اضافه بار، حذف ضربه ترمز، کاهش تعمیر و نگهداری الکتریکی، کاهش مصرف برق می شود. بالابر همچنین دارای حفاظت در برابر جریان بیش از حد، ولتاژ بیش از حد، افت ولتاژ و افت فاز ورودی، و همچنین معکوس بیش از حد دما، اضافه بار، سرعت بیش از حد، گرمای بیش از حد واحد ترمز، حفاظت خطای I/O، حفاظت از خطای موتور و غیره است.

به طور خلاصه از مزیتهای بالابرهای دکلی، تشخیص این که این دستگاه سیار دارای عملکردها و مزایای منحصر به فردی است، دشوار نمی باشد. شکل و ساختار منحصر به فرد و ویژگی های عملکرد ضد سایش بادوام مورد علاقه مشتریان قرار گرفته است. طیف وسیعی از کاربردها از حمل و نقل مواد غذایی گرفته تا خانوارها تا ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری را شامل می شود و ممکن است در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد. 

 
6 مزیت بالابر متحرک دکلی هیدرولیکی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

ادامه مطلب
بالابر چیست؟

بالابر چیست؟

بالابر به وسیله ای گفته می شود که برای حمل بار و نفر در ارتفاعات استفاده می شود. برای مطالعه
بیشتر در خصوص انواع و کاربرد بالابر وارد سایت آسیابرج شوید.

ادامه مطلب
بالابر ثابت چیست؟

بالابر ثابت چیست؟

بالابر ثابت چیست؟ | بررسی کاربرد و مزایای بالابر ثابت | معرفی انواع بالابر ثابت | کاربری های
بالابرهای ثابت

ادامه مطلب
بالابر متحرک چیست؟

بالابر متحرک چیست؟

بالابر متحرک چیست؟ | بررسی کاربرد و مزایای بالابر متحرک | معرفی انواع بالابر متحرک | کاربری های بالابرهای متحرک